Witam! Mam problem! Moja dziewczyna postanowila sie odchudzac i poprosila mnie o rade, ale ja nie potrafie jej pomoc. Osobiscie jestem osoba ktora uczeszcza na silownie i buduje mase miesniowa ale o odchudzaniu nie mam pojecia.
Jak ułozyc dla niej odpowiednia diete (na forum jest pelno postow ale kazde jest pogmatfane jak dla mnie)?
Dodam pokrótce ze ma 22 lata, 58 kg, 158 cm i jej zapotrzebowanie kcal wynosi ok 1700 kcal.
Pomocy!
Jak ułozyc dla niej odpowiednia diete (na forum jest pelno postow ale kazde jest pogmatfane jak dla mnie)?
Dodam pokrótce ze ma 22 lata, 58 kg, 158 cm i jej zapotrzebowanie kcal wynosi ok 1700 kcal.
Pomocy!
Krzysztof Piekarz
Już sama stopniowa zmiana nawyków powinna wpłynąć na estetykę ciała.