SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pizgaj sztangą, rzucaj złomem, bądź rasowym jamochłonem - spam

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129410

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
ja się nie znam. Kupuje w butelkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
ponoć nawet nie przefiltrowana jest lepsza. Kiedyś po badaniach wody butelkowanej w PL główny "wodociągowy" oznajmił, że jak by takie wyniki były przy wodzie z kranu, to trzeba by było zakręcić i rury czyścić i uzdatniać
Ale przefiltrować wiadomo trzeba - bo nie wiem jak we Wro ale w Szc woda z kranu kure.wsko śmierdzi chlorem siedzę tu niecały tydzień i już mam uczulenie wszędzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Woda mineralna to po prostu woda, mimo calego halo. Oczywiscie chodzi o to, ze z butelek przechodzi podobno swinstow do srodka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Kittie, tak jest w kazdym kraju! Woda butelkowa jest bardziej zanieczyszczona, bo mniejsze zagrozenie epidemiologiczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ja w Fi piję kranówę, bo jest dobra i czysta, na wsi jak jestem też. A w Szc jak bym piła wodę z kranu to chyba bym sraczki dostała po 1 dniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1271 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12119
ja się na kranovicie jakoś trzymam ;)

Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić tam, gdzie się bitwy przegrywa.

http://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
we wro na śródmieściu woda jest masakryczna, kawa była tak kwaśna że bez mleka i cukru nie wchodziła - mimo że normalnie nie słodzę ani mleka nie dolewam. Tu gdzie mieszkam nie wali chlorem jakoś specjalnie ;p ale po przefiltrowaniu smak oczywiscie inny jest niż prosto z kranu. Normalnie to na treningi jurajską albo cisowiankę zapodaję :>

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1271 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12119
mam kacze piersi i dynię, robił ktoś kiedyś kacze piersi z dynią nie wiem jak to ugryźć tak do końca bo z kaczką nie mam rzadnych doświadczeń

Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić tam, gdzie się bitwy przegrywa.

http://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
aha i jeszcze zrobili tu fajne badania - butelki plastikowe staly kolo bleacha i podobno jakies czastki przeniknely przez butelke. Czyli wyszlo w badaniu jak wazne jest gdzie ta woda stoi.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Moja dziewczyna i odchudzanie

Następny temat

Proszę o pomoc

WHEY premium