SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pizgaj sztangą, rzucaj złomem, bądź rasowym jamochłonem - spam

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129381

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Nylonessa, maja wlasnie te nylonessy i vollersy ale ostrzegam, tanie nie sa ja za to paskudztwo zabulilam prawie 600 zl :-/ krzysiu: nie ma remizy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 218 Napisanych postów 10099 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66320
kittie to gdzei sei bawi lokalna patologia jak nei ma remizy???

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Pod sklepem wala browar i wino. A w weekendy na wsi obok jest 'disco'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
o to jednak w wypadku kumpeli odpada jeszcze raz dzięki za linka z restyle'a, sprawdza się i robi furor jak założe na białą koszulę, wyszłam na konfie w takowym stylu i starsze rubaszne profesorskie towaryztswo zastanawialo się jak szeroką mam kostkę... kurczak skapowałam się później że tak właśnie ocenia się wartośc konia arabskiego... no żesz!!!!!!!!!!!!1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
U konia sie pecine ocenia nie kostke, wiec sie nie marwt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Hera, a na chama sciskalas? Jak wytrzymalas? Ja juz k***a z siebie wychodze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ale na restylu takie turbo male tez byly, tylko malo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
ściskałam sie na chama, ale generalnie muszę przyznać, że pierwszy raz zamiast się chamsko schylić żeby coś podnieśc musiałam przysiadac jak dama z boku... twierdzę, że wspaniały wynalazek, uczy mnie zdrowych nawyków, ale z drugiej strony muszę przyznać, że w talii to jescze nie był maxymalny ścisk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 218 Napisanych postów 10099 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66320
w ogole kolezanka mi wczoraj pojechala ze jak szczur wygladam i ze nawet na silownie nie laze

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
No wlasnie, ani sie schylic ani nic jak inwalida i taka prosta jak struna tez sie dziwnie czuje
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Moja dziewczyna i odchudzanie

Następny temat

Proszę o pomoc

WHEY premium