SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pizgaj sztangą, rzucaj złomem, bądź rasowym jamochłonem - spam

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129485

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
co za wyznanie rakhu....

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Zacznę od żartu- jak będzie kolejny konkurs to się zgłoszę

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
Jest jeszcze Szefowa w spamie ? Bo mam takie pytanie czy mogłabym zrobić protokół estrogenowy w związku z tymi moimi bólami około owulacyjnymi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Właśnie, co to jest ten protokół estrogenowy?

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
oficjalna wykładnia, klaty? Laski przy tym poziomie BF nie moga utrzymać naturalnego biustu, więc by "zachować kobiecośc" musza sobie wstawiac implanty Słowem cała kobiecość mieści sie w silikonie , tak to z sportem juz jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
sheep lepiej nie wiedzieć a tak na serio jest to rodzaj diety pomagający "oczyścić" organizm. Na estrogen, żeby zmniejszyć ilość estrogenu w organizmie, protokół kortyzolowy na obniżeni kortyzolu, insulinowy na podniesienie wrażliwości insulinowej itd

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
czarna magia dla mnie :P ale może to i dobrze :)

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
Ja zgodnie z tym co.wyczytalam z artow linkowanych przez rzabe zakupilam wiesiolka brokuly siemie lniane będę eksperymentowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Słuchajcie dziewczyny tak sobie pomyślałam by zacząć interwały. Jestem początkująca więc 10s na 10s wystarczy na początek ?

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
jak trzeba robic protokoły to znaczy, że jakieś zachwianie w organizmie jest więc lepiej jak nie trzeba ich robić

Zmieniony przez - Arphiel w dniu 2012-09-25 11:07:08

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Moja dziewczyna i odchudzanie

Następny temat

Proszę o pomoc

WHEY premium