SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pizgaj sztangą, rzucaj złomem, bądź rasowym jamochłonem - spam

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129445

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Tyle że ja prawdziwej klatki nie posiadam tam gdzie chodzę :P i to jest ten ból :>

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
wczoraj dostalam zakaz od endo do cwiczen silowych, ale laski mi wytlumaczyly, ze moje obciazenia to nic i ide na silownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
O i to jest walsciwa postawa Ciekawe co endo by powiedziala jakby badala XiX chlopki z 8 dzieci zapyepszajace w polu jak woly....

nasze cwiczonka trwajace w gruncie rzeczy nawet nie godzine intensywniejszego wysilku to jest nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
dzisiaj tez mam przysiady, ale pewnie nie dam rady 50kg, bo ostatnio mam regres w przysiadach, poza tym na silce brak klatki, ide teraz poki ludzie nie ma bo inaczej sie nie dopcham
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
wiesz Buniu,mam podobne stanowisko, ale mnei to wkurza ten brak okresu i stad wczoraj na spamie mialam dylemat, ale diolchy postawily mnie do pionu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
No dobra, ale czy okres zaginal dlatego ze cwiczylas zbyt intensywnie czy przyczynily sie do tego rzeczy sprzed cwiczen....

Ja rozumiem, ze olimpijskei sprinterki pewnie okresu nie maja od sportu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
oj tam z braku tluszczy, ale endo stwierdzila ze teraz brak okresu po stymulowanym cyklu moze byc powiazany z nadmiernym wysilkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
No dobra, ale siedzenie na kanapie tez chyba plodnisci nie zwieksza...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Moja dziewczyna i odchudzanie

Następny temat

Proszę o pomoc

WHEY premium