SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pizgaj sztangą, rzucaj złomem, bądź rasowym jamochłonem - spam

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129356

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Uwierzycie, że mam 26 lat i jeszcze nie byłam na weselu ?

Śmieję się, że dopiero na swoim będę się bawiła,bo wszystkie rodzinne mnie omijają

Zmieniony przez - Asiorajda12 w dniu 2012-09-27 11:15:20

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1271 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12119
Widać w mało hajtającym się gronie przebywasz :P

Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić tam, gdzie się bitwy przegrywa.

http://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
ja nie lubię imprez typu usia-siusia oj dana dana :>

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Knajpy starają się zrobić fajny nastrój, światła, kolory, zwłaszcza na części tanecznej. Kamerzyści oczekują światła jak na stadionie narodowym i to burzy koncepcje. Trzeba na nich czekać a powinni czuwać czy tort zaraz nie wyjedzie czy inne płonące atrakcje. Często zapominają, że są w pracy a nie na imprezie jako gość. Oczywiście nie wszyscy z tej branży ale większość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
aha, zorganizowałem jakieś 1000 wesel wiec jakiś pogląd mam na ten temat

Zmieniony przez - Bull w dniu 2012-09-27 11:18:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Znaczy się zawodowcem jesteś w tym?

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Bull jak będę organizowała swoje wesele mogę liczyć na Twoją pomoc ?

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1271 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12119
Bull, nie doświetlam bo sprzęt mam taki, ze robi w niskim świetle, z orkiestrą i obsługą jestem zawsze dogadana tak żebym wiedziała o wszystkim pierwsza i czekam na wjazd torta zanim ktokolwiek o nim wspomni, NIGDY nie piję alkoholu kiedy jestem w pracy. Nie oceniaj więc wszystkich jedną miarą bo ja się w tej ocenie nie mieszczę

Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić tam, gdzie się bitwy przegrywa.

http://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1271 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12119
a kiedy gadamy o filmowaniu i wyjeżdżasz z takimi tekstami to nie da się tego nie odebrać osobiście ;-P

Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić tam, gdzie się bitwy przegrywa.

http://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Moja dziewczyna i odchudzanie

Następny temat

Proszę o pomoc

WHEY premium