SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pizgaj sztangą, rzucaj złomem, bądź rasowym jamochłonem - spam

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129370

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
ja na razie jestem hard core, bo rekawiczek jeszcze nie znalazlam w domu A na pewno sa w zakamarku gdzie sa buty ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
ze juz o paskach nei wspome
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
Bunia, ja parę razy robiłam bez i mam straszne odciski...
Muszę opatentować amortyzatory na kolana bo mam zaj**iste siniaki od wypadów .

Zmieniony przez - Kajtek_84 w dniu 2012-09-26 21:33:25

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Mnie sie zrobily i nie chca zginac, bo nie znikaja do nastepnego a ja swoj je masakruje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
Chciała 100, ale skończyło się na 95.
Czułam, że mogę to dziś zrobić, no czułam to!

Po czym trener zaczął mi strzelać wykład jak to mi rozyebie talie od tych maxów i ciągów i ludzie zaczęli durne pytania zadawać i miejsca było mało i psychicznie odpadłam. zero skupienia.

Może na koniec roku będzie mi dane machnąć 100kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
nie lubię rękawiczek ale przy MC i Rdl robia mi się cholerne odciski ale mam wrażenie że w rekawiczkach mam słabszy chwyt. Kajtek ja też dzisiaj ze mnie lali na siłowni że widać że mc ciąg robiłam bo mam siniaka na pół kolana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
katlak
Kendra, 95 no szacun, a trenera ostawię bez kom.

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Kurcze też muszę kupić rękawiczki. Poprzednie, które i tak zakładałam tylko do podciągania, rozpadły się. mam odciski na rękach jak drwal.
Dziwna jestem ale jakoś nie lubię ćwiczyć w rękawiczkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
Kendra
Chciała 100, ale skończyło się na 95.
Czułam, że mogę to dziś zrobić, no czułam to!

Po czym trener zaczął mi strzelać wykład jak to mi rozyebie talie od tych maxów i ciągów i ludzie zaczęli durne pytania zadawać i miejsca było mało i psychicznie odpadłam. zero skupienia.

Może na koniec roku będzie mi dane machnąć 100kg.


trza ich było spławić sama wiem że bez koncentracji idzie dużo gorzej a jeszcze z niechcianą widownia to już wogóle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
jak mnie takie medrki wkurzaja... jeden probowal mnei pouczac jak mam robic trening i ze powinnam splita a nie moj zestaw i ze on mi trenio ulozy... Ale sie zamknal jak mu powiedzialam, ze mam 35 lat
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Moja dziewczyna i odchudzanie

Następny temat

Proszę o pomoc

WHEY premium