Arnold Schwarzenegger na początku nie był zadowolony z zakazu publicznych zgromadzeń z powodu koronawirusa. Teraz jednak zmienił całkowicie zdanie i prosi ludzi, by zostali w domu. Arnold Sports Festival w USA był jednym z pierwszych wydarzeń sportowych, które musiały się zmierzyć z początkowym okresem pandemii. Chociaż na początku organizatorzy zapewniali, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem, to jednak zostali zmuszeni do wprowadzenia poważnych zmian w wydarzeniu. Jak zapewne już wiecie, kolejne wydarzenia zostały odwołane lub przełożone na jesień. Powaga tej sytuacji sprawiła, że ​​Arnold Schwarzenegger na Instagramie, zachęca ludzi do pozostania w domu i do tego, by trzymać się z dala od miejsc, w których wirus może rozprzestrzeniać.

„Nadal widzę zdjęcia i filmy, na których widać ludzi siedzących w kawiarniach na zewnątrz na całym świecie, spędzających miło czas, czas w tłumie.. To nie jest mądre, ponieważ w ten sposób można zarazić się wirusem. W ten sposób masz kontakt z innymi ludźmi. Więc trzymaj się z dala od tłumów, trzymaj się z dala od restauracji i kawiarni na świeżym powietrzu. Zwłaszcza w okresie wiosennym, kiedy wszyscy idą na plażę, aby świętować, wypić drinka i tak dalej. To nie jest dobry pomysł. Więc trzymaj się z dala od tłumów, idź do domu, a wtedy możemy szybko rozwiązać cały ten problem z wirusem. Musisz wykonać te rozkazy. Zapamiętaj, zostań w domu i nie chodź do tłumów.”

Jest to bardzo mądra rada od samego Arnolda Schwarzeneggera. Pomimo zaleceń jakie wydają władze na całym świecie, wciąż jest za dużo ludzi na ulicy. Przebywanie w domu i utrzymywanie dystansu od innych to świetny sposób na zminimalizowanie ryzyka dla Ciebie i Twoich bliskich. A co robi Arnold, będąc zmuszonym do pozostania w domu? Oczywiście bawi się ze swoimi zwierzakami! Bądź jak Arnold i #zostańwdomu!

Komentarze (15)
lodzianin1

W końcu coś sensownego powiedział :-)
Z drugiej strony łatwiej się żyje w domu z basenem jaccuzi i własną siłownia na powierzchni kilku set metrów :-)

2
kucharski_p

... i osłem ;)

0
Bull

w końcu jego ulubionym ćwiczeniem były "osiołki"

0
ojan

Zostańcie w domu. Czekajcie aż wirus zniknie i na szczepionkę.
A potem i tak się nie szczepicie.

0
gokuson

dlaczego sie nie szczepic?

0
ojan

gokuson - napisałem, że się nie szczepicie. To była ironia - w ostatnich latach była w Polsce akcja anty szczepionkowa. Sytuacja z korona wirusem zaszła tak daleko (dzięki mediom), że w końcu prawie cały świat będzie sparaliżowany poprzez kwarantanny .

0
gokuson

Ojan już się wystraszyłem :D
na razie ruch antyszczepionowy siedzi cicho, gdy się zaszczepią, wirus ucichnie to wyjdą z nor

0
adrian118

Jaka akcja antyszczepionkowa ? Jedyny ruch odnośnie szczepionek był taki żeby były dobrowolne i zniesiony został przymus.

0
domosos

Co innego obowiązkowe szczepienia dzieci, a co innego u dorosłych, tu już obowiazku nie ma, ja np ostatnią szczepionkę to chyba w podstawówce miałem.

0
lodzianin1

Osobiście też się nie szczepilem ale w tym roku na pewno biorę wszystkich na szczepienia

0
ojan

Szczepię się od kilkunastu lat. Ten wirus początkowo był bagatelizowany i miał być mniej groźny od grypy. Dzisiaj kwarantannę stosują wszystkie kraje i podobno okres jej trwania będzie się przedłużać do kilku miesięcy. Przyszłość rysuje się tragicznie.

0
anubis84

jak będzie szczepionka na korone to się zaszczepię, na grypę nie odczuwam takiej potrzeby.

0
domosos

Tylko ciekawe kiedy się pojawi szczepionka na koronę, bo na zwykłą grypę chyba nie ochroni przed tym wirusem.

0
anubis84

Arnold nie musi do roboty chodzić więc sobie moze siedzieć w domu nad basenem i palić cygaro,nie kazdy ma taką możliwość.

0
skorupski

Jakbym do pracy nie musiał chodzić, rodziny utrzymać, to też bym sobie siedział jak kasa na koncie siedzi i rosnie.

0