SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mr-s/Redukcja z Koniu151 na J/NJ (dziennik) - podsumowanie 52dni str35

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96187

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15054
mr-s jak odczucia po alfa cardio? Jaki stosunek pracy do odpoczynku w HIIT? Bo z wykresu niebardzo sie orientuje:P

RafikRolf co do tested Burner to ja osobiście nie polecam. Wziąłem kilka razy. Odczucia są takie że czasem łapie taką zwieche że nic mi sie nie chce, brak motywacji do czekogolwiek, "wszystko bez sensu":P Może przy stałej suplemencji jest inaczej - ja biore co dwa dni 1caps (przed interwałami)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 773 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6316
do udka gotowane czasami
do salatki logiczne ze nie :S
do lososia + ryz basmatti najpierw gotowane a potem jeszce wrzucane do lososia i ryzu na patelnie

Żołnierz Kapitana Kajdana
mr-s po współpracy z koniu151/-13kg i -20cm w pasie
http://www.sfd.pl/-t797703.html foto przed/po + linki (dziennik i rywalizacja ActivLab)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 105
Przy diecie J/NJ jaki miałeś stosunek BTW chodzi mi ile bialka na kg masy ciała itd.

Mam zamiar skorzystać z tej diety jednak jestem amatorem i nie mam rozeznania( mimo tego ze czytalem juz wiele tutaj na temat diet) jakie powinny byc propocje BTW

wiek 20 lat
wzrost 170
waga 73kg
BF ok. 23%

Czekam na fotki, aby zobaczyć efekty :) powodzenia i proszę o odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 773 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6316
BTW to tajemnica
foto bd raczej w pt

Żołnierz Kapitana Kajdana
mr-s po współpracy z koniu151/-13kg i -20cm w pasie
http://www.sfd.pl/-t797703.html foto przed/po + linki (dziennik i rywalizacja ActivLab)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 209 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5136
No to do piątku mr-s :D czekam z niecierpliwością bo bardzo Ci kibicuję i zaglądam na dziennik:) ,a powiedz ogólnie jesteś zadowolony z efektu po takim czasie? i długo chcesz jeszcze redukować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
jest za***iście z tego co widziałem wczoraj.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nitro_nms mnie właśnie chodziło o te do udka

I jeszcze, tak płaczecie o podanie BTW, co to za problem ? Jak tak wam zależy to sobie policzcie mr-s wszystko w wypiskach z wagą podaje przecież
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
Dalej chyba zrobimy coś czego chyba nikt jeszcze nie robił.
Ja też nie, ale myślę, że eksperyment się uda.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Koniu jak Frankenstein Co to będzie ? Wyrzucasz białko z diety ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
Nie, nowe suple dorzucimy:
http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,wid,13515226,wiadomosc.html


pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-06-27 18:13:06

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Low carb do oceny

Następny temat

Dieta na masę, do sprawdzenia :)

WHEY premium