SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mr-s/Redukcja z Koniu151 na J/NJ (dziennik) - podsumowanie 52dni str35

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96149

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6363
sprobuje od przyszego tygodnia jakos sie przerzucic zeby jesc przez te 3-4h w ciagu dnia na poczatek, bo teraz jem male posilki co 1,5-2h, ale to bardzo czasochlonne i niewygodne.

wegle tylko po silowni w 1 posilku ?

pzdr

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 773 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6316
czemu chcesz odrazu 3-4h
jedz przez 7/8h nie jedz reszte dnia, potem zmniejszaj jezeli masz problemy
ja z normalnego odzywiania z dnia na dzien przerzucilem sie na J/NJ

Żołnierz Kapitana Kajdana
mr-s po współpracy z koniu151/-13kg i -20cm w pasie
http://www.sfd.pl/-t797703.html foto przed/po + linki (dziennik i rywalizacja ActivLab)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6363
wole od razu mocne uderzenie, bo jakbym pewnie obcinal stopniowo to by bylo, a moze jeszcze jeden posilek zjem.

zaczne jesc wegle to tez inaczej powinno byc bo teraz jestem na CKD od dluzszego czasu i troche mnie to juz meczy. cola mnie ratuje wylacznie i ostatnio fante zero wyczailem w piotrze i pawle to tez dobra odskocznia byla

pzdr

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 773 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6316
musze poszukac tez :P jak znajde to ladnie sie obkupie, ponoc sprite zero tez jest? jak to smakuje wogule?

Żołnierz Kapitana Kajdana
mr-s po współpracy z koniu151/-13kg i -20cm w pasie
http://www.sfd.pl/-t797703.html foto przed/po + linki (dziennik i rywalizacja ActivLab)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6363
jest sprite tez, jest jeszcze seria smakowych coli jakies waniliowe itp, ale nie zero juz.

asmakuje normalnie jak dla mnnie. nie jestem smakoszem wiec wielkiej roznicy nie widze

a i jest jeszcze jeden mankament - 9zl/ 1l

pzdr

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 773 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6316


tak se strzelilem po treningu wiem ze cianko, ale zawsze zalana fatem, teraz przynmniej "cos" widac, to sie pochwale

Zmieniony przez - mr-s w dniu 2011-06-15 09:56:19

Żołnierz Kapitana Kajdana
mr-s po współpracy z koniu151/-13kg i -20cm w pasie
http://www.sfd.pl/-t797703.html foto przed/po + linki (dziennik i rywalizacja ActivLab)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1622
to ja juz nie wiem co bedzie jak pod koniec miesiaca wrzucisz obiecane fotki!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 113 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4173
2 tyg i się wszyscy dowiemy bo też jestem ciekawy jak to teraz wygląda:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 268 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2206
solidne kopyto

life is short - play hard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
na allegro napoje 0 w puszkach są po 4zł, sporo smaków.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Low carb do oceny

Następny temat

Dieta na masę, do sprawdzenia :)

WHEY premium