SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mr-s/Redukcja z Koniu151 na J/NJ (dziennik) - podsumowanie 52dni str35

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 95977

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
ok 1,5h - jem jedna porcje kcal, zapijam drugą, w międzyczasie robi się 3.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6363
i jak koń rafał - do pożygu :P

a tak powaznie to nie czujesz sie mega wypchany po takiej porcji szamy?

pzdr

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
kwestia przyzwyczajenia.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15054
mr-s co powiesz o działaniu tested burner? mam puche i nie wiem czy warto brać? Pali fat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
pisał o tym stronę wcześniej bodajże...

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 268 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2206
najlepszy jest wodorotlenek wapnia - pali jak cholera

life is short - play hard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 773 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6316
na poczatku czulem sie wypchany i to bardzo tym zarciem

Teraz jak wroce glodny nie jestem, chyba ze ktos robi pizze - jeszcze chamsko w piekarniku i niesie sie po calym domu ale da sie wytrzymac

Pozatym do tej 22-23 czesto siedze w pracy i zaraz jak wracam ide spac, rano glodu wogule nie czuje tylko skpiam sie na tym co lykac przed treningiem i jaki trening ogarnac, ukladam se trase biegu w glowie itp itp :D

Żołnierz Kapitana Kajdana
mr-s po współpracy z koniu151/-13kg i -20cm w pasie
http://www.sfd.pl/-t797703.html foto przed/po + linki (dziennik i rywalizacja ActivLab)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15054
pytałem tu bardziej o jego działanie na dłuższą metę a nie o tymczasowy wpływ na trening:)

Ale dietka widze taka lajtowa. Przeglądałem kilka stron i tam mi sie jajeczniczka, kurczaczek przewijał przed oczami. Gdzieś tam nawet cole widziałem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
a kto powiedział, że redukcja to sucha pierś z ryżem i oliwą?
Jak ktoś je jałowo znaczy, że ma jeszcze małe doświadczenie w kwestii diety, nawet schodząc do bardzo niskiego bf można jeść smacznie, a zarazem odpowiednio.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-06-14 23:05:21

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 773 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6316
Do straty tkanki tluszczowej glownie przyczynia sie moja dieta + trening

Geranium zawarte w Tested Burnerze pobudza i na pewno ten efekt wspomaga jednak mimo to bardziej sklanialbym sie w strone Thermostima 4kaps/dzien

i tak... jest pysznie, smacznie i przyjemnie

Zmieniony przez - mr-s w dniu 2011-06-14 23:40:13

Żołnierz Kapitana Kajdana
mr-s po współpracy z koniu151/-13kg i -20cm w pasie
http://www.sfd.pl/-t797703.html foto przed/po + linki (dziennik i rywalizacja ActivLab)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Low carb do oceny

Następny temat

Dieta na masę, do sprawdzenia :)

WHEY premium