SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mega bomb-》mega masa/ostre cięcie-insulinka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5371
Co do kwasicy mleczanowej to ja mam zaj**ista podatnosc na zgage, za kazdym razem jak bralem sifor po slinie max 10-14 dni i musialem odstawic bo zgaga meczyla caly dzien. Teraz rano jem 1 tab hepareten i jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5371
Ladowalem od środy wieczorem po treningu nie za dużo, trochę ciastek, lody małe, może 200-300g ww i cały czwartek też nie dużo rano 100g płatków kukurydzianych, potem wafle i biszkopty po treningu frytki trochę ciasta może 400-500g ww dziś staje na wadę 98,5 kg mega słaby, brak pompy i ochoty dożycia i do tego cały czas głodny. Nie wiem o ch** chodZi czy za mało zaladowalem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5371
Jak ma się przejście z naprolac na bromergon? Jest sens??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Trochę za mało zaladowałeś jak na takie wypłukany organizm. Daj z 12-15g wegli na kg i odzyjesz.
Ja jadę na UD2. W weekendy mam ładowanie to czekam jak na Mikołaja. Jutro od południa ładuje i lecę po 200g ryżu + 2 jabłka i z 30g miodu. jabłka tarkowane do ryżu i można zjeśc i pół kilo hehe. Sorbeta oczywiście też zarzuce. Podobają mi sie te diety w porownaniu do zbilansowaniej. Wszystko sp*****la raz dwa i można co tyudzień normalniej podjeść, aby tłuszcz kontrolować. Tak to można się przygotowywac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5371
k***a odczekać tydzień i lądować?? Czy jutro po jednym dniu vlcd zaj**ac porządnie?? Z tym że dopiero od 11-12 bo mam noc dziś i jutro też max do 21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Ja bym już nie ladował, pojechal normalnie według schematu i za tydzień zrobisz to porzadnie, dasz inse i nabije konkretnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158896
enea
Jak ma się przejście z naprolac na bromergon? Jest sens??


Bromo więcej sidow a wiec nie ma sensu przechodzić...niby bromo tansze ale bole glowy,problemy z porannym wstawaniem itd...chyba ze akurat tego nie masz...u mnie naprolac cos jak dostinex a wiec zero sidow...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5371
Laduje co 10-12 dni a w takim tempie to może ze mnie już nic nie zostać. Tygodniowo 3-4 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
są tacy co przelecieli 3-4tyg vlcd bez ladowania i kwestia ktora opcja jest korzystniejsza, czy np wybicie sie z vlcd i naladowanie pozniej nakreci metabolizm czy jednak wybije bardzo ze spalania do ktorego przyzwyczail sie organizm. bromo w moim odczuciu okropna sprawa, rano sie wstac nie da, czlowiek taki hmm "zayebany" niewyspany, bez zycia, glowe urywa, wrzuc cabasera, jesli chcesz zmienic obecny srodek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
Nie stosowalem vlcd ale jak tracisz tyle kilo tygodniowo to zdecydowanie za szybko ta waga leci jak na moje oko... 3 tyg to bedzie juz kolo 12 kilo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból nerek a metanabol , Pomocy

Następny temat

deka,enat,oxa..dawki?

WHEY premium