SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs/terco/będzie się działo:) podsumowanie str50

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41386

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
Obli dzięki za szybką odpowiedz!

6. Uginanie ze sztanga 4x10
7. Mlotki 3x12
Nadal nie rozumiem tego...bo ja myślałam że to jest to samo ćwiczenie, uginanie sztangi jest na biceps, a młotkowe to z hantelkami ale nie jest też na biceps? Czy w młotkowym pracuje inaczej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
terco oba są na biceps, tylko chwyt jest inny

Sztange mozesz robic nachwyt lub podchwyt, tu masz nachwyt:




a przy młotkowym ciężar trzymasz tak




Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
o dzięki Lejjila tak właśnie myślałam że o chwyt chodzi - czyli będzie masakra na biceps coś czuję że mi się te treningi spodobają zmykam spać bo mały poległ pół godziny temu i trzeba to wykorzystać...żebym jutro znowu nie płakała że jestem przemęczona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
terco Ty to jesteś dzielna młoda mama!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli będzie masakra na biceps

To będzie masakra na wszystko

Ale, ale... Monika, masz bardzo ciężkie treningi siłowe, nigdy jeszcze takich nie miałaś, więc nie olewaj regeneracji, bo nie dotrwasz do końca konkursu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240


Marta staram się tylko to zależy od młodego trochę...wczoraj się położyłam o 23 razem z nim spać..a on o północy już się obudził Ale za to nie dałam mu całą noc jeść tylko wodę i rano jak wstał 3x to był tak głodny że 2butle wypił i zasnąłwięc do 10 spałamtylko z 3 przerwami

Dzięki dziewczyny za rady

dziś DNT, jestem na maksa wypoczęta!jutro siłowo-wytrzymałościowy czuję że będzie moc

Zmieniony przez - terco w dniu 2011-05-14 14:05:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
laska a czemu ty tego swojego malucha tak pozno kladziesz spac?
probowalas wczesniej po prostu polozyc , de facto mozesz sie spodziewac ze o 19 mozesz go do lozka wsadzic i zamknac drzwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
Obli ja go kłądę o 19-20 tylko ostatnio o 23-24już pierwszy raz się budzi, potem ok 2 i najczęściej godzinę go usypiam, potem o 7 już wstaje a ja jak posiedzę do północy to potem śpię 7godzin z godzinną przerwą. Wybijają się zęby i mam nadzieję że to minie niedługo bo cały czas coś, jak nie choroba to zęby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ech te dzieci, zawsze przypomina mi to dlaczego nie lubie malych dzieciakow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
15maja
MICHA:







jagody

TRENING: wytrzymałościowo-siłowy B

30-20-10 powtórzeń następujących ćwiczeń

push press -22kg
sit- ups bez obc, 5kg,5kg
pompki
przysiady (bez obciazenia)
podciaganiecia
swing ze sztangielka -16kg?
czas:25'53"
aero bieganie do pełnej godziny



Zmieniony przez - terco w dniu 2011-05-15 14:29:18
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja Na Lato - Pomoc w ustaleniu diety.

Następny temat

konkurs/martasi/przełamywanie własnych słabości podsumowanie str.52

WHEY premium