SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Na Lato - Pomoc w ustaleniu diety.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1746

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 196
Wiek: 18 lat
Waga: 67 kg
Wzrost. 173cm
Obwód w biuście : 90cm
Obwód pod biustem : 81 cm
Obwód talii w najwęższym miejscu : 78cm
Obwód na wysokości pępka : 90 cm
Obwód bioder : 92cm
Obwód uda : 53 cm
Obwód łydki: 39 cm
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz : brzuch
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często)
Co lubisz jeść na śniadanie: twaróg
Co lubisz jeść na obiad : filet.
Co jako przekąskę : jabłko, jogurt
Co jako deser : coś słodkiego
Ograniczenia żywieniowe : nie mam
Stan zdrowia : dobry, robione wyniki w normie
Preferowane formy aktywności fizycznej : bieganie,rower, aerobik
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :nic

W więc mój problem polega na tym ,ze nie moge schudnąć.
Wszystko co zjem idzie mi w brzuch . Moje nogi są ok tylko ten brzuch mi odstaje. Przez 3 lata uprawiałam aerobik wtedy przy częstych treningach ważyłam 52 kg. Lecz dwa lata temu zakonczyłam . Od tamtej pory przytyłam - przez dwa lata 16 kg. Na udach oraz brzuchu porobiły mi się straszne rozstępy . Jestem dość wysoką osobą i wyglądam nie proporcjonalnie ponieważ mam dosc szczupłe nogi tylko problem z tym brzuchem.... Licze na waszą pomoc. Co polecacie i może coś dobrego na odchudzanie.
Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
polecamy dietę zbilansowaną, złożoną z mało przetworzonych węglowodanów, białka i zdrowych tłuszczy. oraz treningi siłwo – wytrzymałościowe. Nie polecamy szybkich niskokalorycznych ani opartych na wybranych produktach diet-cud.
Nie masz nadwagi i nie spodziewaj się szybkiej utraty cm, ale zmiana sylwetki jak najbardziej jest mozliwa. Napisz czy jesteś gotowa na zmiany, jaki masz dostęp do siłowni, co dokładnie jesz. zdjęcia tez mile widziane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 196
W sumie to ja nie jem dużo ponieważ nie mam na to za bardzo czasu, ogólnie moim problemem są słodycze , bardzo je lubie i od tego zbiera mi się bardzo dużo tłuszczu .
Kolacji nie jadam tez. Z siłownią to nie za bardzo bo najbliższa siłownia jest 15 km . Musze się dobrze zmotywować . Jestem gotowa na bieganie itd. Teraz mięśnie mi się trochę zastały ale kiedyś uprawiałam dużo sportu więc jestem gotowa na wszelkie poświęcenia. :)
Z góry dzięki za pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 196


Troche wstyd ale pokaże :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
oczywiście bieganie jest lepsze od nic nie robienia, ale na dluzsza mete się nie sprawdzi. Organizm szybko się przyzwyczai i nie bedzie już tak skutecznie spalam tluszczu

czytalas to https://www.sfd.pl/-t585708.html?


W sumie to ja nie jem dużo ponieważ nie mam na to za bardzo czasu,
Kolacji nie jadam tez.

nie jest to dobre podejscie, powinnaś jeść często małe posiłki, nie omijać kolacji, rozpedzisz w ten sposób metablizm i organizm bedzie szybciej spalal kcal

jest w stanie kupic jakies niewielkie obciazenie do domu lub chodzic na silownie?
jeśli nie to poczytaj to https://www.sfd.pl/Mapa_działu_Trening_w_domowych_warunkach_-t359765.html

i napisz jakie masz przemyslenia po lekturze linków
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wymagający trening dla kobiet SUPLEMENTACJA +DIETA

Następny temat

konkurs/terco/będzie się działo:) podsumowanie str50

WHEY premium