SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kojot15 reaktywacja str41 - dziennik

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Kojot jak moge nie zagladac, zawsze zagladalam i podziwialam efekty, twoj zapal jest zarazliwy teraz to pewnie staniesz sie przeciwieństwem sezonowca bedziesz na plazy w krotkich spodenkach i koszulce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
obliques - pewnie bedziesz tak jak mowisz zawsze trzeba bylo chodzic w spodniach bo chude patyczki teraz to sie to z pewnoscia zmieni pierwsze treninigi i o dziwo juz wiadac male efekty cel ktory sobie postawilem z pewnoscia zostanie zrealizowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
miałem dziś robić łydki ale nie wyszło mam dalej fantastyczne zakwasy które mi to skutecznie uniemożliwiają wiec zrobiłem kolejna serię siadów tyko 4 serie po 12 ruchów z progresem +2,5kg od poprzedniej sesji dobrze że nikt nie wie jakimi ciężarami operuje obecnie bo to śmiechu warte



jutro postaram się zrobił łydki w piątek przerwa i w sobotę znów siady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niedlugo avatar bedziaesz musial zmianic na slajdy z fotkami nog zamiast gory... :D takie beda wielkie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208483
A kiedy przewidywany powrót na pełnych obrotach, wraz z ćwiczeniem "góry"? Domyślam się, że nieprędko

Oj kojot nie znam nikogo na tym forum, kto by miał więcej pecha od Ciebie

Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
pavveeel - hehe tak jak obliques mowila przeciwienstwo sezonowca


Polskikoks - na pelnych obrotach nie mam pojecia ale cwiczenia rechabilitacyjne ze sztanga mysle ze z poczatkiem kwietnia



tak jak mowilem wczoraj zrobilem lydki 5seri po 12 dzis wolne chyba ze mnie najdzie cos i pojde robic siady bo zakwasow nie mam na udach



dzis zdjecie szwow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
szwy zdjete odrazu lepiej


jedna zrobilem dzis siady 7x12 dalej zachowalem progres +2,5kg nie bylo ciezko od poczatku treningow zrobilem jak narazie progres 18kg w seriach


jutro to juz na bank wolne do szkoly trzeba jechac wysiedziec sie do 17 a do tego jeszcze walentynki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakie ciezary na siady;) domyslam sie ze male ale ciekawy jestem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może i pecha masz dużego ale genetycznie to jestes za***iście obdarzony

Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 417 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10152
Zgadza się genetyka rewelka,pas osy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENING NA MASE DO OCENY!!!!!!!!

Następny temat

dokładanie kg na sztange

WHEY premium