SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kojot15 reaktywacja str41 - dziennik

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2007 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16340
pechowo ale ja też pauzuje w święta staw w prawej ręce mi dokucza :/

Zapraszam serdecznie https://gymi.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
a ja palzuje w swoim stazu wiecej niz cwicze i to ****a zawsze cos sie stanie :/ jeszcze nigdy nie zlapalem kontuzji na silowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
od stycznia pocwiczycsz przez 2 tygodnie i bedziesz mial lepszy progres niz ja niektorzy przez pol roku cwiczen

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
2 razy poszło - mialo byc "jak niektorzy"

Zmieniony przez - Smokealot w dniu 2008-12-17 14:57:18

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34206
ja se robię też przerwę z micha i potem nowym planem ruszam....****owo że tak ci wypadło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
o ile bede miógł cwiczyc bo jak narazie to nie przechodzi 3 dzien lykam prochy od lekarza do tego animal flexa kupilem i bore okaze sie wszystko ale z tego co w necie doczytalem sie to nerw zostal podrazniony i reka przeciazona w robocie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Nic sie nie przejmuj, ja teraz juz 3 tydzien mam wolne od cwiczen-kontuzja lewego barku. Ale od poniedzialku ruszam z nowym planem trzeba przymasowac w swieta

zdrowia

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
dostalem serie zaszczykow b12 + B1 zobaczymy co z tego bedzie bola trochu mam nadzieje ze pomoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kiedy wielki powrot;)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
jestem 2 dzien po operacji lapy wiec nie predko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENING NA MASE DO OCENY!!!!!!!!

Następny temat

dokładanie kg na sztange

WHEY premium