SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kaszmirka/ akcja 40stka str. 71

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
Moj to omija kuchnie szerokim lukiem a ja z koleii lubie pitrasic, ale nie lubie piec. Szczegolnie jeszcze po tym nieudanym zytnim na zakwasie
No a skoro on zarabia kase a ja siedze w domu to glupio by bylo zeby jeszcze sobie gotowal no ale zakupy i sprzatanie to juz razem np. ja sprzatam przewaznie lazienke, kuchnie no i kurze na meblach a on odkurza i myje podlogi

Anister wcale nie jest zle to plukanie jak dla mnie najgorszy drugi dzien. No i zawsze sobie mozna pofantazjowac na temat jedzenia, poczytac co tam dobrego ludzie gotuja. Nie ma z tego az takiej "przyjemnosci" jak czlek najedzony

azzi zazdroszczam ogrodu, bo ja niestety w bloku, dusze sie bo mieszkajac w PL rodzice mieli ( i maja nadal) szeregowke i zawsze mozna bylo sobie na zewnatrz posiedziec i swieze warzywko skubnac

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
azzi rzecz w tym ze on 'nie-maz' a chleb nauczyl sie piec ode mnie wiec akurat sie przydalo jak mam zakaz na zboza.

Gotowac tez sie nauczyl podpatrujac co i jak, bo jak zamieszkalismy razem to w jego menu byl tylko kurak lub losos z ryzem, niewiele wiecej. A ja z tych co ksiazki kucharskie zbieraja i blogi kulinarne ogladam wrecz codzien

kaszmirka no to na takich warunkach tez bym gotowala

domu wspol-zazdraszczam bo rodzice taki 'klocek' maja z duzym ogrodem, a my w bloku i bez widokow na dom w tutejszych warunkach...

Zmieniony przez - anister w dniu 2012-04-26 11:59:05

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
ja nawet balkonu nie mam :(
(ale może już niedługo, jak się uda to co ma się udać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
anister wiem cos niestety o tych warunkach - ceny kosmiczne. My mamy dwie dzialki w PL ale co z tego skoro tak daleko i bywa sie ze 3 razy w roku, wiec nie oplaca sie nic inwestowac. Tyle ze sa sobie a czlowiek i tak nic z nich nie korzysta.

Arkona oj to widze jakies powazne plany i zmiany sie szykuja

pieke ten chleb a jak sie uda to zrobie do niego zupe warzywna zmiksowana i przemyce wtedy brouly do niej bo po co maja sie zmarnowac.

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
jak się wszystko uda, to takie są plany, prawdopodobnie będziemy po tej samej stronie Odry ;) kciuki wskazane

pieke ten chleb a jak sie uda to zrobie do niego zupe warzywna
powinnam się chyba kawy napić, przeczytałam że zrobisz z chleba zupę warzywną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
my tez nawet kawalka balkonu nie mamy, i parapety tez waskie -jak bedziemy szukac domu to chce sie wyprowadzic ze stolicy (ale niekoniecznie moj chce bo do pracy wtedy trzeba dojezdzac..)
a kawa sie przyda

Arkona kciuki juz trzymane

Zmieniony przez - anister w dniu 2012-04-26 13:47:48

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
Arkona ty to masz fantazje

oj jesli tak naprawde powazne zmiany, zaciskam wiec kciuki

Anister ja balkon mam wprawdzie ale co mi z tego jak tu czesto leje a i nawet jak nie to balkon wychodzi na dosc ruchliwa ulice i jest niezadaszony. Nawet kwiatkow tam juz nie probuje chodowac bo nic nie rosnie.

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
Dzien 4 oczyszczania, Rano wstaje polprzytomna ale pozniej juz jest lepiej, choc ciagle cmi mnie glowa - cos jak na drugo dien po 3-4 lampkach wina. Wczoraj wiec tylko znow zrobilam 30 min. program interwalowy na orbim i zaliczylam spacer.

Chleb wyszedl podobno dobry i zupa tez. Nie dalam sie zlamac. Tylko sprobowalam pol lyczeki zupy czy dobra ale w niej to tylko zmiksowane warzywa byly. Dopiero potem dolozylam ser.

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
nasz blok jest z kolei ostatni przed laka, drzewami, spokojna ulica, trawnikiem i zatoka-zdrowo, ale bardzo czesto jest zimno, pada i wieje (mocno wieje)
jak plukanie?

ale sie zgralysmy

Zmieniony przez - anister w dniu 2012-04-27 09:13:40

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Jeszcze tylko dziś a jutro będziemy mogły coś zjeść. Mnie dziś ssie od rana, wczoraj tak nie miałam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lunika bedzie szczupła

Następny temat

Mamzelka / Dziennik / Redukcja & Forma / od sierpnia 2011

WHEY premium