SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kaszmirka/ akcja 40stka str. 71

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 91888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Kaszmirka jak czegos potrzebujesz to pisz ja sobei poogladam ostatnie strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
obli wiec tak : jak do tej pory bede szla dieta 1300/1500 i tym treningiem od Ciebie - bardzo mi sie podoba choc ten invert rows nastrecza mi problemow bo laweczke mam razem ze stojakiem wiec nie da rady. Klade wiec gryf od sztangi na krzeslach i ksiazkach i tak probuje sie unoscic, choc i tak mi za bardzo nie wychodzi. Czy moze tak byc i czy moge jakos nogi podeprzec by sie dociagnac do gory?

Tak juz na powaznie to wracam do treningu od poniedzialku, bo do jutra jeszcze czyszczenie watroby a w niedziele wolne, na teraz to chcialam zapytac o suple od sponsora Lipo(x)pack, czy mam zaczac od poniedzialku a jak tak czy tez w dzien nietreningowy, tak jak sugeruje producent?


Zdjecia i wymiary jutro

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Zacznij po tygodniu treningow jak juz sie rozkrecisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
i dajcie info o efektach oczyszczania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
oczyszczanie za mna

czuje sie bardzo dobrze, moze pomiary niewiele sie zmienily ale co zauwazylam to to ze zniknal mi taki bialo-zolty nalot na jezyku i stal sie on wreszcie znow rozowy

wzrost:158 cm
waga:62,3 kg / 61 kg
biust:87 / bz
pod biustem:72/ bz
talia: 69,5 /bz
pepek:74 / bz
biodra:98 / 97
udo P:62/ 61 udo L:61 /60,5
lydka:35,5/ bz

Na sniadnaie byly 2 jajka na miekko,2 wasy zytnie z maslem +warzywa, na obiad strogonow z wolowiny a na kolacje planuje salatke z surowych warzyw + wase z pasztetem z watrobki wlasnej robototy a od jutra powrot do treningow i rozpisek. Mielismy w drugiej polowie czerwca jechac na urlop ale ze wzgledu na akcje 40 namowilam malza na przelozenie urlopu na ... listopad

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Co za poświęcenie!
Ale Ci ładnie z wagi poleciało! Mnie tylko 0,8 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
może i ja się kiedyś oczyszczę? fajne efekty widzę, pomyślę
mąż też fajny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
kaszmirka
Mielismy w drugiej polowie czerwca jechac na urlop ale ze wzgledu na akcje 40 namowilam malza na przelozenie urlopu na ... listopad


to sie nazywa poswiecenie - meza dla zony ... a twoja motywacja...tez niezla ....urlop w listopadzie...no,no ale w sumie zawsze jakies cieple miejsce sie znajdzie ....a akcja 40 tek niekoniecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
czyli tyle ile tresc zoladka wazy, ale ok , prawidłowo teraz ozbaczymy co dalej z odchudzaniem bedzie ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lunika bedzie szczupła

Następny temat

Mamzelka / Dziennik / Redukcja & Forma / od sierpnia 2011

WHEY premium