SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kaszmirka/ akcja 40stka str. 71

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
I trening na silownie:
Dzien 1.
1a. przysiad 4x10/12/15/20/10 tempo 2010 odpoczynek 2min
1b. romanian DL 4x6-8 3020 2min
2a. przysiad bulgarski 3x12 na noge 3010 90sek
2b. uginannie nogi lezac 3x12 na noge 3010 90sek
3a. wznosy bioder 1 1/4(jak jest pilka to na pilce3x8-14 2011 bez przerwy
3b. przysiad z wyskokiem 3x15-20 20X0 2min
4a. wznosy kolan w zwisie 2 x8-10 3111 30sek
4b. jezyki 2x10-12 3010 60sek
+ 15min biezenia szybki marsz pod gore

Dzien2.
1 wyciskanie na klate skos gora 4x 6-8 2010 90sek
2. sciaganie drazka wyciagu gornego prostymi rekami 4x8-12 3020 90sek
3a. wislo jedna reka 3 x12 na reke 3010 60sek
3b. wyciskanie na plaskiej jenda reka 3x12 na reke 3010 60sek
4. przyciagenie drazka wyciagu dolnego do mostka 3x8-12 2011 bez przerwy
4b. pompki 3x max 2min przerwy
5. plank chodzony 2x30
+ HIIT

Dzien3.
1. Curtis P 5x6
2a. wyciskanie sztangielek siedzac 3x12 60sek przerwy
2b. wznosy ramion bokiem maly palec w gore 3 x 10 60ske przerwy

+ Magic 50 z naszego posta z treningami wytrzymalosciowymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
Powodzenia Kaszmirka :)

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
Steven dziękuję przyda sie na pewno bo zamierzam przylozyc sie do tego treningu.

Oblibardzo dziekuje. Mam tylko dwa pytania, bo cwicze w domu i potrzebowalabym zmienic scigania drazka wyciagu dolnego, bo posiadam tylko gorny. Nie mam tez biezni, wiec czy moge te 15 min zastapic orbim na duzym obciazeniu?
Gdzie moge znaleźć co to jest Curtis?

Kurcze bede musiala sie skupic na tych cwiczeniach bo do tej pory to okreslone tempo zachowywalam tylko przy unoszeniu bioder.

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Powodzenia z nowym treningiem, wygląda na męczący.
Czytałam, że nie pijesz kawy. To tak jak ja, może dlatego lipo(x)pack tak intensywnie odbieramy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jak sie juz lipo bierze to lepiej i tak kawy nie dodawac, heh ja tez kawy nie pije



rob zarzut ze zwisu
wyciag dolny zastap invert rowsami
bieznia ok moze byc orbiterka, albo wchodzenie na stepa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
Ech ja za czasow politechnicznych juz chyba swoj przydzial kawy wypilam, wiec teraz mi nie podchodzi. Teraz to 1, max 2 w tygodniu.

Obli kolejne dziekuje i jeszcze takie pytania mam:

1a. przysiad 4x10/12/15/20/10 tempo 2010 odpoczynek 2min
- jak tu dobrac ciezar? Mam zaczac od nawiekszego, bo szacuje ze 8-10 powtorzen moge zrobic z 50kg ale juz wiecej nie dam rady.


3b. przysiad z wyskokiem 3x15-20 20X0 2min

robic bez niczego, czy z obciazeniem na kostkach -- mam 2 kg


Magic 50 to o chodzi o 5 serii tego:
5 Dumbbell Snatches Per Arm
5 Dumbbell Swings Per Arm
10 Burpees
Rest 60 seconds and repeat

Chcialam jeszczezapytac o Omega-3, czy moglabyś doradzic jaki wybrac. Jest tego sporo na rynku a ja nie wiem na co zwracac uwage przy zakupie. Narazie mam ten: http://www.dm.de/cms/servlet/segment/de_homepage/dasgesundeplus_home/dgp_produkte/dgp_produkte_pharma/dgp_produkte_pharma_herz_kreislauf_cholesterin/36576/dgp-omega-3-kapseln.html ale nie wiem czy to optymalny wybor.

po zakonczeniu oczyszczania rybno-kokosowego odpuscilam sobie pod wzgledem liczeniowymi dwa kolejne dni . Sobota byla wogole wariacka. W piatek wieczorem przywiezli lodowke a w sobote zaczelo sie srzatanie, przestawianie wszystkiego w kuchni. W dodatku zapchal sie zlew i trzeba bylo jechac i zakupic taki metalowy drut do przepychania. Okazlo sie ze 5m byl za krotki i znow trzeba bylo jechac i kupic 10 m nie obylo sie rowniez bez sporych zakupow, ale jest zapas watrobki indyczej, losos dziki w calosci ( wypatroszony i bezglowy) owoce jagodowe itd...

Popelnione weekendowe przewinienia:
-100 ml piwa
-1/2 bułki pszenno-zytniej wlasnego wypieku
-butelka rieslinga wytrawnego ( rozlozone na sobote i niedziele)
-2 drinki ( wodka+ kombucha)

poza tym sobota:
-2 zytnie wazy z maslem, sledzie
-1 jablko
-mieso z kurczka okolo 500g
-salata z oliwa z oliwek, octem jablkowym,
-warzywa z grilla z oliwa
-ser feta 70g( ponoc prawdziwy)

niedziela:
-3 wazy zytnie z maslem, 3 jajka, warzywa
-rosol z sercami kurzymi
- szynka wieprzowa surowa 390g
-sałata z oliwa i octem jablkowym
-1/2 bulki przenno-zytniej z maslem i sledziem, pomidory

Dzis dzien bez treningu, bo @ sie zjawila. Swoja droga to jestem bardzo zaskoczona. Drugi cykl biore agnus castus i tym razem bylo tylko 30 dni jak pamiecia siegam to nie pamietam takiego wyczynu. W pierwszym cyklu z tym specyfikiem mialam 39 dni a moze to wplyw tłustych rybek i kokosu
Jutro w kazdym razie juz zaczynam trening a protokol estrogenowy juz od dzis. Musze tyklko jakos ta kurkume upchnac a mniszek odbieram jutro

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
dodam jeszcze ze dzis zakupilam 2 swieze makrele --- sa w calosci i przyjdzie mi je dzis patroszyc a nigdy nie robilam, ale bede miala choc samopoczucie jakbym je sama upolowala

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Raz mi się zdarzylo patroszyć. Wsadziłam łapę do środka, nie patrząc i starając się nie myśleć co robię, wyrywałam wszystko jak leci.
Drink z kombuchą...Nawet jak drinkujesz starasz się to robić w miarę zdrowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tak wlasnie zacznij od 50kg (zrob jakas jedna serie rozgrzewkawa z mniejszym ciezarem i jedna bez ciezaru) a pozniej mozesz go zostawic i sama sila powinna spadac, a do ostatniej serii dodaj sobie conieco.
wyskok rob bez obciazenia na razie
tak magic50 to jest to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Kaszmirko suuuper weekend Zazdroszcze Ci tych surowych rybek u mnie to tylko mrozonki i wedzone. Surowe to pstragi, lososie chodowlane itp.
Kiedys nad morzez kupilam wieksza ilosc fladry (do domu na zapas) i musialam ja sama patroszyc. Pani gospodyni jak zobaczyla jak ja sie do tego zabieram to sie ulitowala nade mna i dala kilka wskazowek. Od tamtej pory jestem mistrzem patroszenia ale tylko fladry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lunika bedzie szczupła

Następny temat

Mamzelka / Dziennik / Redukcja & Forma / od sierpnia 2011

WHEY premium