SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kaszmirka/ akcja 40stka str. 71

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 93024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
sliczne kapelutki, juz tez kupilam, w ubieglym roku mialam oklapniete wlosy na wszystkich zdjeciach z wakacji-trudno, juz zakupilam nastepny, w stylu Ani z zielonego wzgorza na wrzesien]

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
dzieki dziewczyny ja generalnie nie kapeluszowa jestem ,ale jak mus to mus no i ceny przystepne bo za te rybackie dalama po 1 E a za 2 kolejne po 5E -- moglam wiec poszalec

wczoraj cwiczylam nogi -- wymachy. Dzis nie mam ochoty na zaden sport -- chyba juz zaczynam sie stresowac poniedizalkowa wizyta u doka, no i jestem przed @ - dzis 38 dzien

wtyczka nadal nie dziala bo malz wczoraj zajal sie naprawianiem satelity -- w koncu dzis start olimiady co stalo sie priorytetem

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
ja juz dzis po wizycie u doka. Juz po urlopie mam wizyty kolejna na ktorej beda znane badania i wprowadzona terapia -- prawdopopodobnie sterydy, choc wszystko jeszcze bedzie zalezalo od wynikow badan. Narazie musze unikac slonca

Dzis tez jak na zlosc pierwszy dzien @ i kuzwa znow ostatni cykl trwal 40 dni --- idzie sie wykonczyc

Miska ostatnimi dniami nie liczona (stres i hormony przed @) odstepstwo to wczoraj 4 lyzki bialego gotowanego ryzu i 2 tabliczki czekolady gorzkiej. Czuje jak pomalu schodzi ze mnie woda

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Kaszmirko
Męczysz się okrutnie... Dobrze, że trzymasz czystą michę i ćwiczysz - to na pewno stymuluje organizm.

Biorąc pod uwagę różne różności to na moje wyczucie powinnaś mieć zrobione badania hormonalne - taki komplet. Tarczyca na dzień dobry (święta trójca robiona w tym samym czasie, antyciała już Ci kiedyś wyszły ale dokładne USG z przepływami by się przydało). I hormony kobiece.
Przydałby się jakiś mądry i doświadczony endokrynolog-ginekolog.... niestety takich lekarzy to ze świeca szukać

Kapelusze się przydadzą, do komlepu rękawiczki na dłonie i jak angielska dama będziesz wyglądać.
Trzymaj się!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Kaszmirko
Wazne, ze wiesz z czym masz do czynienia. Najgorsze to nic nie wiedziec i zle sie czuc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Kaszmirko, ściskam mocno! Walcz kobito, tutaj będziesz miała mocny doping i pomoc naszych Szefowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Kaszmirko!
Sprawa poważna, bo już rok jesteś z Ladies



Rok się zamknął ale następny otwiera... Życzę Ci:
zdrowia (niech kłopoty z tym i z tamtym staną się jedynie wspomnieniem)
mocy treningowej i bogatej michy
i uśmiechu na buzi

No a poza tym udanego urlopu (to chyba już niedługo)!!! a potem wracaj do nas

I jeszcze jedno... ma zostać Kaszmirka (zabraniam myśleć inaczej)

Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2012-08-01 11:29:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Nie możliwe, to już rok?
Kokosik, przyznaj się CIA, czy Mossad?
Kaszmirko zdrowia i pogody ducha Z resztą sobie sama poradzisz, bo jesteś silny Babochłop

Smacznego czita bo pewnie jakieś urodziny zrobisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
shrimp2
Kokosik, przyznaj się CIA, czy Mossad?


No dobra przyznaję się - stara dobra ruska szkoła czuwania i inwigilacji KGB

Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2012-08-01 14:06:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
KOCHANE bardzo bardzo WAM dziekuje za zyczenia i ze jestescie ze mna w ten ciezki czas

juz sie ogarnelam, brzuch przestal bolec i jutro wracam do sztangi ( wczoraj robilam 12 km Nordic Walking tak dla uspokojenia nerwow) spalam a wlasciwie nie spalam, fatalnie dzis wiec treningu nie bedzie bo i do tego zaraz musze zmykac do banku.

Micha wczoraj niedojedzona, ale czysta czyli 3 jajka, karkowka,awokado, duzo warzyw, 2 lampki wina bialego wytrawnego.

Dzis tez nie licze bo zafundowalam sobie i malzowi gar grochowki ( z liczonych rzeczy to 250g grochu typu jas, 55g boczku, 2 marchewki i troche selera --- na caly gar) rano zas zjadalm lososia wedzonego, jajko, awokado, warzywa.
Co do swietowania --- to 1 pralinka z gorzkiej czelolady z rumem w srodku

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lunika bedzie szczupła

Następny temat

Mamzelka / Dziennik / Redukcja & Forma / od sierpnia 2011

WHEY premium