SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kaszmirka/ akcja 40stka str. 71

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
azzi to taka pogoda dzis u mnie od rana a wczoraj bylo ladnie i nawet slonecznie wiec zrobilam 7 km. Dawno nie biegalam i nieco trudnawo bylo a i zakwasiki nieco dawaly sie we znaki

starzeje sie cosik mi weszlo w bok ze ruszac sie ciezko -- czyzby jakies lumbago

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Może to przedwiośnie? U mnie w tym tygodniu kiepskawo z siłą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
o to to to .tez tak mam ...
cwiczylam wieczorem a dzs rano ledwo zwleklam sie z lozka ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
azzi leah az strach pomyslec ze czeka nas konkurs i zapy..nie no ale za to latem bedziemy spijaly smietanke

wygrzalam termoforem ten prawy bok ( akurat pasuje do prawego nadgarstka i choc jedna strone mam sprawna) i zaraz wybieram sie na zakupy do plukania, bo dostalam zielone swiatlo od Szefowej
Obli dziekuje

ech niektorym to dobrze moj malz dzis wszedl sobie na wage i tu -6kg a zadnej konkretnej diety nie trzyma ( przeszedl na zytnie pieczywo ale ziemniaki i makarony i ryz normalnie, unika slodyczy, piva i kawy) do tego cwiczy od poczatku roku i zaciera rece ze do wiosny to zleca mu pozostale 4kg

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
ja praktycznie śpię na okrągło teraz, mam ochotę zwinąć się w kłębek i przeczekać aż już będzie prawdziwa wiosna
a kawy mi teraz nie wolno, a zielona herbata , mimo że ma kofeinę, nie działa tak jak kawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Kawa też nie działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
wczoraj byla kilkugodzinnna gonitwa po sklepach ale kupilismy sobie kurtki na narty a malz jeszcze do tego spodnie. Kupilam tez 3 glowy kapusty i inne takie rzeczy na najblizsze dni.

Reka nadal boli dlatego tez wczoraj byla tylko godzina orbiego - trening interwalowy oczywiscie a po kolacji niestety zgrzeszyla winkiem

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
Dzis drugi dzien plukania. Wstac mi sie wcale nie chcialo i czulam glod ale teraz juz ok. Za to snilo mi sie ze bylam na jakis zawodwch sprawnosciowych i jakas konkurencja zostala odwolana i bylo sporo czasu wiec byl poczestunek i najadlam sie jak swinia roznych wypiekow. Pamietam ze szczegolnie smakowaly mi buleczki z ciasta francuskiego z jablkami migdalami i cynamonem

Cwiczenia ograniczylam puki co tylko do interwalow na orbi i rozciagania. No w koncu kiedys musi mi sie ten nadgarstek naprawic

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Tak myślę, że oczyszczanie najlepiej robić przy problemach gastrycznych. Mnie dziś jeszcze mdli jak czuję intensywne zapachy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 794 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10493
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lunika bedzie szczupła

Następny temat

Mamzelka / Dziennik / Redukcja & Forma / od sierpnia 2011

WHEY premium