SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kaszmirka/ akcja 40stka str. 71

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
luni bardzo prosze podaje przepis za anister wiecej jej przepisow jest tu: https://www.sfd.pl/Lady_w_kuchni,_czyli_nasze_babskie_przepisy_;_-t696301-s13.html ja wyprobowalam ten i jak dla mnie super

TIKKA MASALA PASTE

2 zabki czosnku
kawalek swiezego imbiru wielkosci kciuka
1 lyzeczka pieprzu kajenskiego
1 lyzeczka wedzonej proszkowanej papryki
2 lyzeczki curry garam masala
1/2 lyzeczki soli
2 lyzki oliwy/oleju
2 lyzki koncentratu pomidorowego
2 swieze czerwone chili
maly peczek kolendry
1 lyzka wiorkow kokosowych
2 lyzki mielonych migdalow

uprazone przyprawy: 1 lyzeczka kminku, 1 lyzeczka ziaren kolendry

Skladniki z przepisu miksuje w blenderze ( daje zamiast przecieru pomidorowego pomidory z puszki) a na patelnie daje olej kokosowy, cebule (dosc sporo bo lubie) i jak sie zeszkli to wlewam zawartosc blendera. Mieszam i po kilku minutach daje piers indyka (przewaznie dla tej ilosci masali daje 400-500g) pokrojona w kawalki i jak juz sie miesko przypiecze to dolewam troche wody, by sos byl rzadki i dalej dusze jeszcze troche. Jem z czerwonym ryzem Mozna dodac troche smietany czy mleczka kokosowego

zrabana jestem po treningu

dzis
-10 min orbi
-Male GPP: 6x
-100 skakanek
-5 pompek
-10 burpee
-10 przysiadow
ostatni obwod to juz pompki damskie i w pompkach i burpee
-35 min orbi roznorodne tempo Level od 6 do 14 na 16.

Zmieniony przez - kaszmirka w dniu 2012-03-13 16:07:11

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
TIKKA MASALA PASTE

jak już mi będzie wolno, to sobie zrobię
prawie poczułam zapach przez monitor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Dziekuje

Kupilam sporo indyka (promocja byla) wiec moge poeksperymentowac ze smakami. Dotychczas to tylko marynowalam w oliwie z przyprawami na noc i wrzucalam na patelnie by mieso sie scielo. Szybko i smacznie ale ile mozna w kolko to samo.




Zmieniony przez - lunika w dniu 2012-03-14 10:55:59

Zmieniony przez - lunika w dniu 2012-03-14 10:56:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
arkona luni musicie pamietac ze to ostrawe jest jak ktos nie lubi to proponuje mniej przypraw. Ja tam robie odrazu na 2-3 dni i mam spokoj

dzis wielkie pakowanie a jutro wyjazd do PL sportu bedzie mniej ale biore gumy no i bede jakies GPP robila. Po wczorajszym mam fajne zakwasiki nawet brzuch nieco "zakwaszony"

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Ooooo to urlopik ale w Pl niestety pogoda nie fajna moze jak przyjedziesz to sie poprawi. To czekamy tu na Ciebie
milego pobytu.

Mnie pupa ciut boli po wczorajszym treningu albo po pasie masujacym

Do indyka dam mniej ostrych przypraw bo jakos nie mam dzis smaka na pikantne mimo, ze lubie.

Zmieniony przez - lunika w dniu 2012-03-14 11:55:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
luni do PL na 10 dni musimy bo malz zosteje chrzestnym a potem jeszcze tydzien i powrot a ponoc w weekend ma byc 16 stopni

zerknelam do Ciebie i zaskoczona jestem ze masz tak duzo cwiczen i ile razy w tygodniu jedziesz tym treningiem?

pas masujacy mowisz ech zeby mnie ktos lub cos tak wymasowalo, ja mam tylko taki z drewnianymi koraliakmi ale nie chce mi sie go uzywac bo lapy bola od machania nim ale ten Twoj to pewnie fajna sprawa

Zmieniony przez - kaszmirka w dniu 2012-03-14 12:13:03

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Kaszmirko spielam sie i w zalozeniu mam chodzic na silke co drugi dzien (bylam juz 3 razy) mam nadzieje, ze nie wycofam sie.

W silowni jest dostepny pas masujacy i roller wiec korzystam z nich zamiennie po treningu. Faktycznie fajna to sprawa bo rozluzniaja sie napiete miesnie.

Tak na weekend zapowiadaja wybuch ciepla wiec moze bedzie ladna pogoda.
Oj funkcja chrzestnego odpowiedzialna zycze milego pobytu.
Bedzie mi tu nudno przez te 10 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
luni dzieki ja tez mam nadzieje ze pobyt bedzie udany bede zagladac codziennie albo co drugi na neta.
No i oczywiscie dopinguje bys jak najczesciej odwiedzala silke i trzymala sie treningu.


Ło matko kcialam dzis zrobic trening gory i nic z tego. Mam takie zakwasiory od tych wczorajszych pompek ze jestem w stanie wycisnac tylko 20 moze 25kg i to z wielkim bolem a rozpietki to moze tylko z 4kg Lepiej wiec wczesniej zrobie mopping i juz nie bede sie przeciazac bo jutro podroz jakies 10 godzin mnie czeka a jak dzis przycisne to bedzie mi jutro fatalnie sie jechalo.

Miska dzis nieliczona -- wyjadam resztki z lodowki, ale oczywiscie sama dobre rzeczy czyli losos wedzony, sledzie,3 jaja, brokuly , salata, cykoria,inne surowe warzywa, mozarella, 1/2 grejpfruta a do tego zytnia waza, owsiane i ryz czerwony.

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Udanego pobytu i zaglądaj do nas!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lunika bedzie szczupła

Następny temat

Mamzelka / Dziennik / Redukcja & Forma / od sierpnia 2011

WHEY premium