SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kaszmirka/ akcja 40stka str. 71

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
w kims trzeba pokladac nadzieje na przyszlosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
a ja tam sie eksytuje jak zadna inna dyscyplina --- tyle mojego. Moze nie tak na poziomie rozgrywek ligowych,co wlasnie reprezentacji. Pilka jak kazda dyscyplina ewaluuje i sie zmienia, normalne ze zrobila sie wieksza specjalizacja na danych pozycjach to jak i w informatyce. Ludziom sie wydaje ze jak ktos informatyk to juz wszystko z kompem zrobic potrafi a moze go spotkac duuuuza niespodzianka.

Ja tam po wtorkowym meczu spotkalam sie ze strony niemieckich znajomych z samymi pozytywnymi opiniami na temat gry Polakow jak i stadionow w PL. Kolezanka z pracy meza jedzie w wakacje do PL i chce wlasnie stadion narodowy zobaczyc a moj malz juz jej zarekomendowal do tego muzeum Powstania Warszawskiego i Centrum Nauki Kopernik

To co bylo za Beenhakkera to byla porazka --sami podstazali jak na pilakrzy i nie ruchawi zawodnicy im to dopiero sie grac nie chcialo. Obecny zespol mi sie duzo bardziej podoba i calkowicie sie nie zgadzam z tym, ze biegac im sie nie chce. Tu chodzi by sie nie odkryc i grac swoja taktyke a nie robic kilometry na boisku.

Jesli zas chodzi o mundiale bo pamietam Espania'82 i ten klimaat jednosci narodwej , ale i pamietam tez Mexico'86 --- woda sodowa chlopakom do glowy uderzyla i reprezentacja sie rozsypala jak domek z kart --- 1 jedyny gol śp. Smolarka.

tym czasem zapowiada sie wreszcie sloneczny dzien, wiec mozna bedzie zrobic cos sportowego na zewnatrz



Zmieniony przez - kaszmirka w dniu 2012-06-14 06:38:11

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Nie biore czynnego udzialu w pilkomanii ale podoba mi sie to narodowe "szaleństwo" i kibicuje wszystkim zapalencom Milo popatrzec na barwy narodowe dumnie prezentowane. Amerykanie chodza we flagowych majtkach i pchaja te barwy gdzie sie da. Fajne to cale zakrecenie narodowe a komercja i reszta zlego to juz skutek uboczny...... ( wiadomo czego).
Tak wiec kibicuje kibicujacym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
obliques
a dieta i trening?

No i zostałyśmy przywołane do porządku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
kaszmirka

rozrzewnil mnie taki mezczyna ------ facet --- ciacho ze ho ho - nie jakis tam gogu pewnie z 7-8 lat mlodszy , ale naprawde fajnie mu z oczow patrzylo. Moderator pyta "kto jest poslkiego pochodzenia?" --zglaszamy sie i zauwaza to ciacho ubrane na bialo-czerwono z szalikiem ze sie nie zglasza i pyta "a Pan co" odp. "A ja jestem Niemcem ale moja zona to Polka ale zostala w domu z malym dzieckie, wiec przyeszdlem z moim rodzicami kibicowac )) "



Fajne ciacho i kochające widać
Dziewczyny Ja staram sie o tym wszytskim nie mysleć, po prostu jestem tu ietraz i oglądam mecz nie rozpatruje przez pryzmat Mundialu czy kasy. Bo można w sumie zwariować!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Mnie jakoś piłka nie kręci ale miło, że się ludziska dobrze i poza skretyniałymi wyjatkami, fajnie bawią. I barwy narodowe nie z powodów martyrologiczno- umartwiających noszą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
Obli musze sie wiec wyspowiadac, ze wpadka byla tj. we wtorek bylismy w TV na kibicowaniu a po meczu byl jeszcze program na zywo i w przerwach serwowali picku i jedzenie. Jako ze w tym studio bylismy juz od 18 a skonczylo sie kolo 1:30 to nie wytrzymalam i wypilam 1 piwo 0,33 i zjadlam tortille - tj 2 polowki: jedna z tunczykiem a druga z krolikiem. Ze to krolik byl dowiedzialam sie dopiero po zjedzeniu
Poza tym micha trzymana, choc wczoraj braklo mi 50kcal bo calkiem nie bylam glodna.
Oprocz normalnego rozkladu suplementuje sie protokolem estro i lycha oleju koko, ktorej nie wliczam do michy.

Trening mialam wstrzymany ze wzgledu na oczy, ale wczoraj wrocilam. Zaczelam od interwalow na zewnatrz (0,6km+ 5 (0,32+0,32) +0,6km) a dzis w planach gora +HIIT










a poza tym na poczatku lipca mam termin u ogolnego i mam nadzieje ze cos wreszcie zacznie sie dziac bo codziennie rano wstaje jakbym na lekkim kacu byla: bol glowy, zaczerwienione i wrazliwe policzki i czolo, po przebudzeniu leze nietomna jeszcze z 15-20 min a dzis rano mialam temperature 35,9

Zmieniony przez - kaszmirka w dniu 2012-06-15 08:48:12

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
po treningu --- pogoda jakas zdechla i cwiczylo sie zle tak jakby zanosilo sie na burze. Nawet pani na kasie powiedziala ze od rana czuje sie jakby byla podpita ( doslownie to powiedziala "zalana" )

wioslarz-10 min

1 wyciskanie na klate skos gora 4x 6-8 2010 90sek

8 /8/6/6 x27,5kg

2. sciaganie drazka wyciagu gornego prostymi rekami 4x8-12 3020 90sek

4x12x12,5kg

3a. wislo jedna reka 3 x12 na reke 3010 60sek

3x12x14kg

3b. wyciskanie na plaskiej jenda reka 3x12 na reke 3010 60sek

3x12x8kg


4. invert rows 3x8-12 2011 bez przerwy
10/7/7

4b. pompki 3x max 2min przerwy

10/10/10
5. plank chodzony 2x30

-HITT na orbim 4+ 6 (30/30)+3

Zrobilam wreszcie sama na spokojnie wieksze zakupy bo kupilam taki wozeczek zakupowy. Auta na wlasny uzytek nie mam, a jak mazlz moze ze mna na zakupy to tylko w sobote a wtedy dzikie tlumy wszedzie. Teraz zas mam swoje 2 kolka: http://www.amazon.de/ANDERSEN-Vario-Shopper-FOEHR-sortiert/dp/B00478KIXK 
Kupilam wiec sporo warzyw i owocow u Turka, troche mieska -- mam zamiar poprobowac baranine i jagniecine, bo to mieso jest mi calkiem obce. W tym tygodniu wyprobowalam watrobke jagnieca i nie powiem --- bardzo smaczna a i wogole u nich naprawde dobry wybor i wszytsko swiezutkie. Kupilam tez paste sezamowa i harisse o ktorej przeczytalam u ktorejs z naszych 40-tek
No i na dzis kurczka z chowu naturalnego ponoc. Zobaczymy ale wazy to to zaledwie 930g i bardziej bazanta przypomina

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 970
A propos ME : ponoć przecietny piłkarz waży od 60 do 70 kg. Straszne chudzinki! Nic nam nie zostaje tylko w gałe haratać!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lunika bedzie szczupła

Następny temat

Mamzelka / Dziennik / Redukcja & Forma / od sierpnia 2011

WHEY premium