SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co na sniadanie jecie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 35231

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5
dzisiaj
ryż
twaróg
mleko
dżem

yo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 64
Ja na śniadanie jem chrupkie pieczywko posmarowane pasteną z suszonych pomidorów z serem corregio Ole ! <3 Najlepsze co może być :)



NUCEK
witam.jakie rzeczy jecie na sniadanie?podawajcie przyklady.

ja robie:

1. 7-8 bialek(czasem 1 zoltko) 50-60g platkow owsianych mieszam to raem i smaze placki i jem z dzemem.
2.szklanke platkow(ok 100-120g) i 500ml mleka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
U mnie nuda.

6 jajek
boczek lub szynka
cebula
papryka
pieczarki
zielenina: kielki, rzezucha
maslo
no i pomidory, czosnek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12192 Napisanych postów 22034 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627585
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
karolcia255
Ja na śniadanie jem chrupkie pieczywko posmarowane pasteną z suszonych pomidorów z serem corregio Ole ! <3 Najlepsze co może być :)



NUCEK
witam.jakie rzeczy jecie na sniadanie?podawajcie przyklady.

ja robie:

1. 7-8 bialek(czasem 1 zoltko) 50-60g platkow owsianych mieszam to raem i smaze placki i jem z dzemem.
2.szklanke platkow(ok 100-120g) i 500ml mleka.



W zasadzie same przetworzone węglowodany. Brak białka i tłuszczów. Bez wątpienia wafelki są dobre, ale niekoniecznie dla Twojego organizmu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Jałowe te posiłki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 72 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9247
2 jajka płatki gryczane, banan to wszystko na patelnie forma omleta :) do tego jogurt skyr z biedry :)


Zmieniony przez - Olala30 w dniu 2018-03-01 11:35:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 398
Ja jem...dopiero obiad :p ok 13-14. Na śniadanie pije tylko kawę. A obiad? Mięso tłuste, ziemniaki, warzywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Każdy ma inne sposoby, czy przyzwyczajenia. Nie ma konieczności jedzenia śniadania zaraz po wstaniu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
Wczesniej moje sniadanie wygladalo tak:
1. 80gr platki owsiane gorskie
2. 4 cale jajka
3. Lyzeczka cynamonu
4. Miksujemy w blenderku

No i smazymy omlecik . Po usmazeniu lyzeczka miodziku wysmariwac i wszamac

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CZY NA DIECIE WYSOKOTLUSZCZOWEJ MOZNA ZBUDOWAC MASE MIESNI?

Następny temat

Jak przyjmowac tluszcz!!!?????

WHEY premium