SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak przyjmowac tluszcz!!!?????

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3924
obecnie jestem na diecie ckd i jedyne (jak narazie ) z czym mam problem to z tym jak przyjmowac oliwe z oliwek. normalnie pije ja z lyzeczki ale juz kilka razu malo co jej nie "zwrocilem"
czy ktos ma jakis sposob aby tak pic oliwe z oliwek aby niezwymiotowac??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 218
Ja robię często paste z tuńczyka, twaroga, jaja i cebuli dodaje do tego dużo oliwy, której praktycznie nie czuć, głównie jej smak zabija tuńczyk. Mi to osobiście smakuje, a obrzydzenie do oliwy mam, bo już nie raz mnie naciągło:)

życie jest za krótkie, żeby być małym:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 916 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7266
Nie lepiej zrobic surowke i zalac ja oliwa z oliwek
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1984
haha
ja osobiscie mam taka diete ze mam duzo twarogu i polewam soebie na twarug troszek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3924
a na ckd mozna jesc warzywa czyli robic sobie jakies surowki serio sie pytam bo nie wiem a jak mozena jesc warzywa to jakie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
umiarkowana ilość jak najbardziej np.

Kapusty kiszonej możesz zjeść nawet 300gr jak nie więcej bo ma znikome ilości WW, sałat , jakaś marchewka (nie przesadzaj z nimi) , szpinak

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3924
no ok wszystko super ale jak tu zrobic jakas salatke czy surowke z kiszonej kapusty salaty i marchewki smaczne to to nie bedzie:/ ale sprobuje cos wykombinowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
szczerze dziwny jestś że wybrzydzasz....ja sobie pije oliwe samą z kieliszka i mi nawet smakuje.....a warzywa to są przepyszne więc dziwne że ci to nie podchodzi....szczególnie surówka z Kapusty Kiszonej i marchwi

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1984
bez poswiecen niema nic trzeba sie troszek pomeczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
mieszaj z twarogiem. dla mnie wychodzi pyszna ciapka generalnie tez popijam z kielicha i uwazam ze to jest ambrozja

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
wczesniej piłem z łyzki i zagryzałem czyms (np.ser biały )
teraz pije z butelki bo juz mam mniej wiecje wyczucie ile to 30 g i od razu zapijam herbata zeby tego smaku nie czuc
ale musze jakis patent nowy wymyslic bo na tym 2 to sie mozna albo za duzo albo za mało wypic

a co do warzyw na ckd to dla mnie super bo nareszcie nie mam w ustach czegos tłustego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
najlepiej szczymś lub odrazu zagryść i da się do tego przyzwyczaić

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co na sniadanie jecie?

Następny temat

Woda podskorna a dieta

WHEY premium