SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)lithium / see you on the dark side of the moon

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27241

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965


Zapomniałam w środę dać wypiski z treningu ale niech to już przepadnie.


Zmieniony przez - lithium0 w dniu 2011-01-28 18:32:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965


Jajca przyszły! Dostałam dziś wałówkę z domu min. pieczeń cielęcą, wołową, dziczyznę, może być trochę przez to problem z podaniem bardzo dokładnego btw, mam też grzybka do jogurtu i stąd pytanie do Martuccy: czy kiedy skończę ten tydzień, będę mogła wprowadzić nabiał? bo nie wiem czy go podkarmić czy wprowadzić w stan hibernacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Ale zazdroszczę takiego jedzenia

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
Nie ma to jak rodzina na wsi i babcia zapalona kucharka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965


Wpadnie jeszcze pewnie kilka kaw bo zapowiada się rycie do późna, chociaż powinnam się już raczej zacząć modlić Dziś cały dzień siedzenia na tyłku, czuje się przepełniona...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wpadnie jeszcze pewnie kilka kaw bo zapowiada się rycie do późna, chociaż powinnam się już raczej zacząć modlić. Dziś cały dzień siedzenia na tyłku, czuje się przepełniona...
jak ja Cie rozumiem... co do slowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem

Dieta elegancko Który to już dzień, czwarty? Wszystko mi się myli

Na nabiał musisz jeszcze trochę poczekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
Tak, czwarty :). No to grzybek sobie poczeka w lodówce, czuje się jakbym miała nowe zwierzątko , chyba muszę sobie jeszcze coś wyhodować
parisienne

Zmieniony przez - lithium0 w dniu 2011-01-30 19:00:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kiełki lucerny, rzodkiewki albo fasoli? Rzeżucha? Kiszone warzywa?

Ostrzegam, to wciąga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
kiszonki to dostaję już gotowe a z kiełków tylko rzeżucha mi wychodzi, wszystkie inne umierają śmiercią tragiczną, strączkowych nie umiem w ogóle podkielkować
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening dla 15 latka

Następny temat

Masa - wygladam zalosnie. Domowy sposob

WHEY premium