SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)lithium / see you on the dark side of the moon

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27237

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
albo robisz pożądny i ciężki trening siłowy, gdzie stopniowo zwiększasz obciążenia, walczysz z ciężarem... Albo robisz setki powtórzeń, które mało co Ci dają
i to zdanie kluczowe bo ile trening to przyjemność chce w końcu widzieć efekty....to ja na razie poćwiczę technikę na kiju od szczotki a jutro się docisnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Ech, może to głupie ale ja po prostu lubię siedzieć na siłowni
To spróbuj skatować się treningiem, żeby pokochać leżenie plackiem

nie wyrabiam z białkiem, zastanawiam się nad jakąś odżywką ale trochę martwią mnie wegle w nich, może strączkowymi trochę je podbiję?
A ile masz tych węgli w porcji odżywki? 4/5g?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ha! Dobre nastawienie

Możesz białko podbić i strączkowymi, i odżywką. Z tymi węglami w odżywkach nie histeryzujmy, bo przecież po to mamy ustalony bilans, żeby mieć wszystkie składniki pod kontrolą Poza tym Ciebie czeka jeszcze dokładanie kolejnych węgli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965


micha

4nn, leżenie plackiem też lubię

może przegięłam z tymi obawami o węgle ale ja w ogóle szybko się nakręcam

a tak poza tym to marzy mi się redukcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
Ehh to nie będzie robaczków z ryżem...



na redukcje przyjdzie jeszcze pora wiesz co mi sie marzy?

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marshall napisz Jakby co, to wykasuję

...

Ania Ty mi tutaj nic nie bla-bla o redukcji, bo Cię musimy z kaloriami jeszcze trochę w górę wyciagnąć Potem stabilizacja i ruszamy nie z redukcją, a z rekompem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
Marshall a może Ty masz naturalny talent do przyrządzania krewetek?
co ci się marzy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
hmmm nie zachowam to dla siebie nie będe przecież spamował w temacie lithium

alee...

Konsekwentnie bez napinki olewamy walentynki- moje dzisiejsze hasło przewodnie

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
Martucca, no przecież pomarzyć można Wiesz efekty które uzyskują dziewczyny budzą zawiść ale wiem że były okupione cholernie ciężką pracą i wiem że to wymaga czasu no i w końcu muszę mieć z czego ciąć jak coś!

Marshall, masz rację - olewamy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
to zdrówko herbata miętową

Cierpliwości, mi też nie jest łatwo na tej mojej nieszczęsnej "redukcji" ale wiem że jak ją skończe to przyjdzie czas na robienie czystej masy, czyli duże ciężary, mało powtórzeń i dużo mięsa więc będzie dobrze.
Jakiegoś brudzia przydało by się machnąć, bo jestem tu czestym gościem a zwracam sie do ciebie po nicku

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening dla 15 latka

Następny temat

Masa - wygladam zalosnie. Domowy sposob

WHEY premium