SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)lithium / see you on the dark side of the moon

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965


Słusznie Marshall, lepiej nie wpadać
Mówili mi, że studia to najpiękniejszy czas w życiu, że studenci polibudy to tylko piją, imprezują i zbijają bąki....teraz wiem że kłamali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
Trzeba się uśmiechnąć do Obli i martucy żeby podpowiedziały jakieś ziółke bo i tak wyglądam jak bym był w ciąży Jak sesja?

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
Jak sesja? Przygotowuje się do Kampanii Wrześniowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
Ja ci dam Kampanie wrześniową Zaliczysz raz dwa trzy, wierze w Ciebie podobno największy szantaż jaki człowiek mógł wymyślić

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Komu ziółka i na co?

lithium dieta bardzo ładnie I już czas na małą zmianę

Wprowadzasz 25g węglowodanów z warzyw strączkowych (groch, fasole różne, cieciorka, soja oczywiście kategorycznie zakazana). Jedz je w godzinach porannych i/lub okołotreningowych Pozostałe makroskładniki bez zmian, a kaloryczność automatycznie podskoczy Ci o 100kcal

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-02-02 13:17:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 381 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5022
Jak się mogę wtrącić, to ze swojej strony polecam soczewicę czerwoną i zieloną, nie bawisz się w namaczanie, gotuje się szybko i w lodówce dość długo wytrzymuje - ja zieloną gotuję od razu na kilka dni, kulinarnie jestem strasznym leniem. Ja wcinam zamiast ryżu i kasz, jak miałam więcej czasu to robiłam z niej pastę do chleba. Do zupek warzywnych tez jest super
Dodatkowo jest lekkostrawna (dla mnie przynajmniej), żadnych wzdęć, gazów, etc jak w przypadku innych strączkowych

"Słownik jest jedynym miejscem, gdzie sukces wyprzedza wysiłek"

http://www.sfd.pl/Słodko_gorzkie_rozterki_/_prośba_o_fachową_poradę-t688384.html - moja walka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O tak, tak, zapomniałam o soczewicy, a to chyba najlepszy strączek

Dzięki Gorzka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
Marucca dla mnie jeśli można prośić jak możesz zajrzyj do mojego dziennika, zaraz tam sprawe nakresle żeby lithium tu nie spamowac

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Okay
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965


Oj tam, oj tam ,co złego to nie spam
Soczewicy nie upolowałam dzisiaj, za to ciecierzyca już się moczy. Dzisiaj też zapowiada się długa noc...nic się nie stanie jak wpadnie mi jeszcze jakiś ogórek albo marchew, bo zaczynam czuć ssanie w żołądku?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening dla 15 latka

Następny temat

Masa - wygladam zalosnie. Domowy sposob

WHEY premium