SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)lithium / see you on the dark side of the moon

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nic liczyć nie musisz, po prostu tak jedz

Przytyć nie przytyjesz, no chyba że potajemnie zaczniesz wcinać ciastka, czekoladki, białe bułki itd.

Pytaj, ile chcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965


Te suszone śliwki chyba trochę niepotrzebnie ale bardzo miałam ochotę na coś słodkiego, jutro zapoluję na wagę, postaram się ustrzelić też jakieś mięsko i znaleźć prawdziwe masło, na razie robi mi się jogurt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dużo lepiej

Ale ta pierś z kurczaka to wiesz... Tobie na nic się nie zdaje Jak już tak panicznie się boisz widocznego w mięsie tłuszczu, to weź sobie kotlety ze schabu i usmaż. Oczywiście bez paniery
No 1 jajko to malutko, dodaj jeszcze przynajmniej jedno.

Lubisz tatar?


na razie robi mi się jogurt

Aaaa, to super Wyjdzie ci na zdrowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
Cyc był w lodówce i musiał zostać zutylizowany teraz po prostu nie będę kupować a tatara bardzo lubię....wieki go nie jadłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No w sumie to lepiej jak cyc zjedzony, niż by taki niechciany sam o własnych siłach z lodówki wypełznął

Z tatarem to super Wcinaj ile wlezie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965


Cholera kiepsko mi dzisiaj wyszła micha i ciągle mam za mało węgli, nie wiem może wrzucić teraz jakieś o niskim ig? i zastanawiam się....bo ja ciągle biorę jeszcze leki hormonalne, powinnam je odstawić czy czekać do końca cyklu (zostało 2 tyg)?

dojdzie 40g owsa
i jeszcze pytanie o jogurt bo chyba coś nie ta zrobiłam bo jak spróbowała to był dość słodki i bardzo rzadki, może jednak dać trochę więcej bakterii? a tak w ogóle to przyjdzie do mnie grzybek z mleczarni, może być coś takiego?
Zmieniony przez - lithium0 w dniu 2011-01-21 19:37:59

Zmieniony przez - lithium0 w dniu 2011-01-21 20:21:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6505
No, niestety coraz więcej osób dopadają te cholerne zaburzenia odżywiania...Trzymaj się, nie daj się! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965


Trening I
rower
1.suwnica 4x10x60kg
2.opad tułowia w przód z gryfem na barkach 4x15x20kg
3.przysiad z 4x15 po 5kg hantelki
4.wspięcia na palce 4x15x20kg
5.wiosłowanie hantlami w podporze tułowia 4x15x4kg
6.ściąganie drążka do karku 4x15x23
7.rzymska ławka 4x15x10kg
8.wyciskanie sztangi 4x15x15kg
9.rozpiętki 4x15x20kg
10. arnoldki 4x15x3kg
11uginanie młotkowe 4x15x3kg
12 brzuch

mavika, nie dam się!
chyba muszę planować dietę z wyprzedzeniem żeby podbić kcal...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
chyba muszę planować dietę z wyprzedzeniem żeby podbić kcal...
To jest bardzo dobre rozwiązanie, sama tak robię przy zmianie bilansu, czy diety. Później już mniej więcej orientuję się w proporcjach.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
hmmm, tylko do ilu kcal skoro to jest mój bilans zerowy? teraz zastanawiam się czy na zerowym starać się regulować hormony i później bawić kcal, czy lepiej obie sprawy naraz....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening dla 15 latka

Następny temat

Masa - wygladam zalosnie. Domowy sposob

WHEY premium