SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)lithium / see you on the dark side of the moon

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27252

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spokojnie, stres sprzyja tyciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215



ommmmmm....

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 381 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5022
Spokojnie, stres sprzyja tyciu

potwierdzam
dlatego zmieniam pracę

"Słownik jest jedynym miejscem, gdzie sukces wyprzedza wysiłek"

http://www.sfd.pl/Słodko_gorzkie_rozterki_/_prośba_o_fachową_poradę-t688384.html - moja walka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
dając dobowe wypsiki dietetyczne z "dziennika dietetycznego", wypróbuj zakładkę kalendarz

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965


Jestem tak zawalona, że nawet na siłownię nie mam czasu iść i gimnastykować to się mogę jedynie przy całkach, biorę na tarczycę euthyrox, suplementuję selenem....fajniej by było orzechami brazylijskimi. Mam trochę mentlik bo wyczytałam,że jod przy hashimoto nie wskazany, czyli rybki ograniczam, przynajmniej te morskie? i nie wiem jak u mnie z cholesterolem....bez sensu, dieta na jedno gryzie się z dietą na drugie....przynajmniej w weekend dostanę swojskie jadło, jajka od wiejskich kurek, mięsko, grzybek jogurtorób....no to samo zdrowie
a medytacja to by się przydała, chociaż kwiat lotosu to pozycja w której i tak spędzam kilka godzin dziennie.

Zmieniony przez - lithium0 w dniu 2011-01-25 19:28:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta bardzo ładnie

Nie uważam, żeby konieczne było unikanie ryb morskich. "Suplementacja" oznacza tabletki z jodem

I weź już lepiej nic nie gugluj i nie czytaj, bo tylko się będziesz stresować i nie daj Boże, coś sobie wkręcisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
Masz rację, niepotrzebnie sobie wkręcam ale google to u mnie odruch bezwarunkowy. Dziś michy nie zamieszczam bo była kompletnie do dupy, składała się aż z dwóch posiłków w tym suchej buły bo po wypicie te obrzydliwej cieczy, nie byłam w stanie zjeść i zatrzymać w środku nic, za to od jutra tydzień według planu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale najważniejsze, że badania masz już za sobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965


Dzisiaj pierwszy dzień nowej michy, trochę ciężko wchodzą mi takie ilości zwierzyny i właśnie odnośnie badań, bo dzisiaj odebrałam wyniki, orientujecie się może co oznacza podwyższony cholesterol hdl?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening dla 15 latka

Następny temat

Masa - wygladam zalosnie. Domowy sposob

WHEY premium