SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L) skeni / REDUKCJA / trening ciała i samodyscypliny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53217

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
sprzed glowy, chodzi o zolnierskie wyciskanie, nigdy nie wyciskaj zza glowy

to fajnie ze czujesz, walcz dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
dziękuję i cieplutko pozdrawiam Ciebie Obli i każdego kto czasem mnie tu podgląda i cenne rzeczy radzi:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Dzieki wiesz to jest tak z treningami, ze trzeba sie nauczyc wymuszac na sobei progresje , kazdy trening mozna zrobic i"zrobic" nawet te na ktorych zawodowcy wypruwaja sobei flaki potrafia wziac nowicjusze i zrobic w przerwie miedzy kopaniem pilki i basenem.
Idac na trening nastaw sie na walke, dokladaj ciezaru co serie i co trening walcz o kazde powtorzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Dawaj wypiskę z treningu i michy

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
ok!

dzisiejsza miska:

nie sprawdzałąm w Vitalmaxie-ale to akurat taki standardowy w miarę dzień gdzie w 1900kcal się mieszczę

posiłek 8.00 70g płatki owsiane
małe jabło
30g rodzynek
20g orzechów włoskich
100ml mleka 2%
2 jajaka-jajecznica z pomidorem z tego

(śniadanie zazwyczaj jest takie samo-czasem bez jabłka tylko)

posiłek 2: 50g chleba pełnoziarnistego
100g piersi z kurczaka gotowanej

(dziś akurat chleb-tak zazwyczaj 100g dziennie ciemnego ryżu
często też zamast kury daje rybę -np. śledzia-tłuszcz mi wtedy podbija)

TRENING:

posiłek 3: 50g chleba pełnoziarnistego
100g piersi z kurczaka

posiłek 4: 80g piersi z kurczaka
warzywa gotowane

posiłek 5: 200g twarogu półtłustego
2 pomidory z papryką i cebulą


Trening:

(zaczynałam od serii próbnej na każde ćwiczenie-żeby przygotować sobie optymalny ciążar)

po tym każde ćw. 2x15

A. martwy ciąg-narazie z dość ciężką sztangą bez dodatkowego obciążenie-skupienie na technice)

B1. wyciskanie sztangi stojąc-jak wyżej

B2.ściąganie drążka górnrgo do klatki szeroko nachwytem 20 kg

C1. wypady z sztangielkami w rękach

C2.uginanie nóg siedząc (na leżąc-nie ma urządzenia akurat) 25-30 kg

D. pompki-niestety to robię w domu-póki co to kuleje- i zwyczaj jest mi wstyd robić je publicznie-uczciwie się przyznaję-choć wiem że powinna robić to na treningu

dla Was te ciężary z pewnością to śmiech
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Zapisuj sobie ciężary na każdym treningu, dzięki temu będziesz kontrolować progres w obciążeniu. Pompki nie są niczym wstydliwym, kilka dziewczyn niedawno dało sobie spokój z damskimi i walczą o męskie

dla Was te ciężary z pewnością to śmiech
Żarty sobie robisz? Każdy kiedyś zaczynał i początki były ciężkie. Ważne, że się próbuje i idzie dzięki temu do przodu.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
zapomniałąm dodać-po tym jeszcze na biezzni 30 min bardzo szybkiego marszu-póki co wole nie biegać-tak chcę po siłowni też pilnować by troche tych aerobów też zrobić

z pompkami się nie poddam-początki trudne , ale dobrze będzie:)

jej!
dzięki za tą motywację!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
skeni byle trzymac sie zasad prawidlowej pompki Jeszcze troche i bedziesz systematycznie poganiana z ciezarami
Zawsze wklejam tu masz wszytsko o pompowaniu - tylko tak jak pokazuja:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
ale super!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
mój dzisiejszy trening-(dziś minął tydzień pracy na siłowni):
zaczynam (poza rozgrzewką)od serii próbnej na każde ćw.przede wszystkim aby dobrać ciężar)

Trening A.

po 2 serie x15 powt.

A. Przysiad-z sztangą-w ndz. spróbuję dodać pierwsze obciążenie

B1. wyciskanie sztangi skos góra-pierwsze obciążenie ok.3 kg, nie wiem ile waży sama sztanga(w drugiej serii dałam rade tylko 14 powt. więc ndz z tym samym obciążeniem)

B2 przyciąganie drążka dolnego siedząc do klatki (15kg-z 20kg bym nie zrobiła 15 powt.)

C1. prostowanie nóg w siedzeniu 20kg-dałam radę po 14 powtórzeń

C2 wznosy z opadu w ndz. dodam sobie jakieś obciążenie-albo zwiększę ilość powtórzeń?

D. plank

po tym 50 min bardzo szybkiego marszu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ułożenie planu.

Następny temat

FBW pomoc

WHEY premium