SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L) skeni / REDUKCJA / trening ciała i samodyscypliny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53383

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
poniedziałek po weekendowej burzy...

i można by o tym nie pisać, podnieść się i iść dalej....ale to okazuje się bardziej istotne niż się początkowo wydawało

mój dziennik to plan treningowy, plan dietetyczny, i plan zdrowienia!

weekend na wyjeździe, więc 2 DNT i dostęp do "nie mojego" jedzenia

to, że się od dawna już nie wymiotuje,inaczej postrzega się swoje ciało i swoją osobę, trzyma przez większość czasu miskę, ćwiczy, i widać jakieś tam progresy, nie oznacza zaraz, że problem z zaburzeniami odżywiania się skończył,

cały czas coś tam wychodzi-ostatnio uświadomienie nt. głodu psychicznego, teraz dalej-w sobotę przez cały dzień żywiłam się musli z suszonymi owocami i orzechami oraz platkami sniadaniowymi
-mleko i mnostwo węgli

i to nie był czit! to było kompulsywne zachowanie-wiedziałam że nie jestem głodna, ale jadłam, potem stare schematy z obwinianiem....caly ten standardzik u osób z kompulsami

i takie momenty bolą!
ale to było potrzebne-to zwróciło moją uwagę na to co myslalam, ze już jest gdzieś za mną,

cały czas szukam czytam nt. zachowań kompulsywnych, leczenia, terepi, fora, artykuły.....mnóstwo styranych kobiet, które od lat żyją w sidłach źarłoczności

....wczoraj wieczorem trafiłam na coś co różni się od standardowego podejścia to tego typu problemu (nie wiem czy mogę podać nazwę, stronę...)

dla mnie objawienie!!! mały, ale znaczący zwrot
jestem można powiedzieć chora, ale mogę to powstrzymać, ważne, zeby wiedzieć jak-dobrze mieć wsparcie osób, które albo przechodziły albo też przechodzą przez to samo

te zaburzenia są drastyczne, dlatego drastycznie trzeba się z nimi rozprawić!
staję w miejscu decyzji-nie udaję, że nie ma problemu, ale jestem zdeterminowana, żeby skutecznie rozprawić się z tym co od srodka jeszcze mnie tłamsi

to jest element mojej redukcji

myslę, że za zbyt wieloma REDUKCJAMI kryje się coś więcej, czego nie możma nie zauważać, bo to tak czy siak w którym momencie wychodzi, niszcząc nie tylko efekty treningu i diety, ale uderzaja miezwykle destrukcyjnie w nas same

im dalej w las tym więcej drzew!!!

sobotnie mleko zemsciło się na moim brzuchu
wczoraj większość dnia na warzywkach, dzis też, jutro też nie będę się objadać...
jem ok 1000kcal-musze się trochę przepościć-dla dobra i brzucha i głowy pewnie też

dziś trening wieczorem-nie mogę się doczekać!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Bardzo ładnie tylko mi sie osobiscie nie podobaja tendencje "przeposzczania" czegos tam, czujesz potrzebe oczyszczenia, robisz diete oczyszczającą, a nie "przeposzczasz"
Pamiętaj ze na zawsze pozostaje sie AA

Proszę bardzo np. 3 dni na jablkach tyle ile dajesz rade tylko i wyłącznie dobre najlepiej bio- słodkie jabłka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
AŹ w moim przypadku
wiem Obli, dlatego tak jak u AA, potrzebne są niekiedy wydawałoby się drastyczne decyzje, będę tu też dawała znać na jakim jestem etapie, co przechodzę, jak mi idzie również w tej kwestii

nie wiedziałąm ze tak można-3 dni na jabłkach? brzmi...smacznie

wczoraj jadlam salatkę warzywna i zupe ogorkową, dzis jajecznicę, kawałek ryby i tez reszta warzywka
wzdęcie wogóle nie zchodzi, nie wiem czy wieksza ilosc warzyw czasem nie przyczynia się do tego...

jutro jablka w takim razie-naprawdę z tym balonem w brzuchu nie mam ochoty na zwykle posilki zeby to jeszcze dopychac-
sobie narobilam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wzdęcie reakcja na nadmiar cukru mlecznego-laktozy, potrzeba ok 3-7 dni by wydalic z siebie to
najlepiej bys przyjela to na klate i jadla normlanie jak jadlas.
A jak chcesz jabluszka to 3 dni tylko one nie ma ograniczen ilosciowych do tego ziola i woda do picia, tylko wtedy suplementacje odstaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
Obli ja z chęcią sobie te jabłuszka pojem, tylko czy same węgle, nie będą zle wplywaly na redukcję, to mi jeszcze po głowie chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
już nie pytam!

PS. Iza dziękuję, że mnie nie potępiasz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Smacznej 3-dniówki

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750


Witaj Aniu! dziękuję

Zmieniony przez - skeni w dniu 2011-03-28 17:23:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925

Generalnie D..pa w trok i wszystko będzie dobrze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ułożenie planu.

Następny temat

FBW pomoc

WHEY premium