SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L) skeni / REDUKCJA / trening ciała i samodyscypliny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53179

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powtórzę się: leszczarskie pseudo-pompki zwane damskimi będą przeze mnie w Dziennikach bezlitosnie tępione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
skeni, kobieto nie lataj po odchudzaniu szukajac cudownego sposobu tylko cwicz solidnie a efekty przyjda.
W ta budowe miesni to przy takim treningu nie wierz, przy solidniejszym moze przez pierwsze pare tygodni a pozniej i tak przyjdzie zastój w temacie
Kobiety jednak inaczje funkcjonuja niz mezczyni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Spieszy Ci się gdzieś z wagą i wymiarami? nastaw się na razie na dietę i opanowanie techniki poszczególnych ćwiczeń.
Nie jest sztuką zrzucić kg, tylko je utrzymać

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
Wydaje mi się ,że na tą chwilę robiąc co mogę-ćwiczę solidnie-pilnuje diety, trening zgodnie w Waszymi radami
pokornie żadnych własnych wymysłów ponad to co mi tu radzicie (wiem ,że na początku to wogóle miałam sto pomysłów na ulepszeniaitd.)


na odchudzaniu w jednym z wątków pojawiła się kwestia dlaczego mimo diety i treningu często początkujące osoby nie tracą na wadze- nie znam się na tym wiec po prostu pytałam-tu też chciałam Was o to zapytać-ale mnie uprzedziłyście

gdzie więc mogłabym znaleźć dobre informacje na ten temat?
chcę pogłębiać swoją wiedzę-ale spokojnie-systematycznie i na pewno nie kosztem wywiązywania się z planu


szukam, info jest sporo...nie zawsze łatwo się w tym odnaleźć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
w moim poscie o odchudzaniu Lopatologicznym masz wszytsko napisane, wiecej nikt ci nie powie, bo nie ma jednego i tego samego powodu dla wszytkich. Zastoj moze miec rozne podloza i kazdy przypadek trzeba rozpartywac indywidualnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Minęło Ci dopiero 6 tygodni treningu i diety. Wrzucaj tutaj rozpiski z każdego dnia, będzie łatwiej cokolwiek ewentualnie poprawić.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
ok, czyli poki co nie zwracam az tak uwagi na to,ze waga i obwody nie ruszaja po prostu cwicze cwicze cwicze

w polowie tyg. sie zwaze to zobaczymy czy cos drgnie
jak po 8 tyg. nic by nie ruszalo to moze wtedy pomyslimy nad zmiana btw czy obcieciem kcal-choc za duzo bym nie chciala bo i tak na tym co mam glodna jestem czesto

dzisiejszy trening
1 seria probna i potem po 2x15powt.

A. Martwy ciag- dodalam 4,5kg

B1. Wyciskanie sztangi stojac-z sama sztanga bylo dosc ciezko

B2. sciaganie drazka gornego do klatki szeroko z nachwytem-20kg

C1. wypady-sztangielki 5kg

C2. uginanie nog lezac-30kg

D. pompki 1 seria na maksymalna ilosc powtorzen" -z tym poki co cienko

+30 min aeroby


zaraz wkleje diete


moj wczorajszy nie-dozwolony posilek-paluszki lajkonik junior ok 100g-mam wyrzuty i tak

czasami zdarza mi sie goracy kubek tez-wiecej grzechow nie pamietam


Zmieniony przez - skeni w dniu 2010-10-31 23:36:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
1.
70g płatki owsiane
2 jaja-130g (zazwyczaj na teflonowej z pomidorem jako jajecznicę)
150ml mleko 2%
20g orzechy włoskie
30g rodzynki

2.
50 g ryzu
130g filetu z morszczuka

3.
50g ryzu
120g morszczuka

4.
50g sledzia marynowanego
goracy kubek knor

5.
200g twarogu chudego
pomidor,ogorek,papryka

B 1,6
W 2,2
T 0,7

1750kcal+ kcal z goracego kubka


CIESZE SIE ZE MA MNIE KTO MUSZTROWAC !!!!

Zmieniony przez - skeni w dniu 2010-10-31 23:54:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
dobrze Ci idzie, a bedzie jeszcze lepiej

mam male watpliwosci czy ugianie nog lezac, czy tez siedzac jak pisalas na poprzedniej stronie robisz wlasciwie. czy robisz to cwiczenie:




Czy wypychasz ciezar/suwnice nogami?

Zmieniony przez - agak w dniu 2010-11-01 08:27:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
witaj agak:)

tak(wydaje mi się że raz pisałam)robię uginanie na siedząco, bo akurat na leżąco nie ma sprzętu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ułożenie planu.

Następny temat

FBW pomoc

WHEY premium