SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L) skeni / REDUKCJA / trening ciała i samodyscypliny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53220

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
NO COMMENT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
czyli że aż tak źle?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no co ty, skeni to twoja redukcja ty ja musisz kontrolować przecież cie sila nie zmusze bys weszla w ryzy
a czasami pozwól obie na cos tam... i sie ciesz z tego to lepsze niz wariować

Zmieniony przez - obliques w dniu 2010-11-25 14:06:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
dzięki Obli-za każde słowo, każdą cenną rade, i poświęcony czas......tak to moja redukcja, ale bez Was z pewnością bym nic nie zrobiła (na pewno nic dobrego)

Dziękuję!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
w środku nocy o pólnocy-podsumowanie tygodnia

więc była to praca praca praca....niestety mało czasu na myślenie o treningu, wypadły mi 2 dni z aerobami-na szczęście te w ktorych mam siłke wykonane(po nich tez są aeroby-no ale wiadomo cos wypadło i tak)

dietek tez nie podawalam, nieraz wogole nie licze-i tak caly czas jem to samo można powiedzieć więc jeden plus tego taki że codziennie liczyc nie trzeba

dziś dietka standardowa+ suszone śliwki-jako cheat meal

dzisiejszy terenig
otórz zaczynam 6 tydz. dokładam 4 serię, i robię 10 powt.

w ogóle postanawiam teraz maxymalnie dopilnować do konca roku trening i diete, bez wybryków, nie ma żartów
coś rusza wiec nie mogę w takiej chwili popuszczać
moja waga w ubiegłym tyg. 75, dzis 73 (biorąc pod uwagę dopuszczalne wachania i tak nie więcej niż 75)

więc walcze z głodem dalej-tak powienien być zatytułowany mój dziennik-walka z głodem a nie redukcja

nie zanudzając:

A. MC 28kg/ 31kg/ 31kg/ 33kg

B1. WYCISK. SZTANGA ŻOŁNIER. 18,5kg x10 x10 x6 x5 nie dość że nie progresuję to jeszcze z seri na serie słabnę strasznie
B2. DRĄŻEK GÓRNY 25KG/ 25KG/ 30KGx5/ 30x5 kg

C1. WYPADY 26kg/ 28kg/ 28kg/ 31kg

C2.UGINANIE NÓG NA SIEDZ. 45/45/50/50

po tym 30 min aeroby

mam pyt.
czy przy uninaniu/ prostowaniu nóg ma znaczenie w którą str. są zwrócone stopy? zauważyłam, ze lalus zazwyczaj podaje , ze ma stopy przy prostowaniu na zewnątrz zwrócone-chodzi o stawy?

dużo małych sugestii można wyłapac dla siebie w dziennikech innych, niestety czas nie zawsze pozwala ma studiowanie ich , kogo dziennik polecałybyście mi jako podobny przypadek,ze tak powiem?będę wdzięczna za sugestie

w ogóle to Was bardzo serdecznie chciałabym pozdrowić!

Zmieniony przez - skeni w dniu 2010-11-29 00:34:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ma inne miesnie sa mocniej zaangzowane, lalus ma trening gdzi ema dwa razy prostowanie raz na zewnatrz raz do srodka, ty rob neutralnie


Zmien rozklad dodaj sobie tluszczu - dojdz do 1g /kg odejmij ww na tej samej kalorycznosci
Kiedy sie meierzysz, bo waga to nic nie mowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
dziś dzień z wysokimi

1750kcal

B 1,6
T 0,9
W 2,0

100G płatki owsiane
200ml mleko 2%
10g orzechy wł.
2 jajka

150g jabłko
200g grejfut

50g kasza gryczana
300g śledź marynowany
70g koncentrat pomidorowy

warzywa
100g chudego twarogu

Obli, dziś akurat wysoko z węglami
w ciągu tyg. dietę planuję pod rozkład

B 1,8
T 1,0 (w praktyce wychodzi zazwyczaj 0,8-0,9)
W 1,5 ( tu raczej nie przekraczam 1,6)

dla mnie to dość niskie węgle, rozumiem, że mimo to zejść jeszcze do (nie wiem ile to dokładnie wyjdzie) ale tak na oko W 1,3, żeby po prostu nie schodzić z tłuszczem poniżej T 1,0?

POMIARY:
ramię 27 było 29, -2cm
biust-klatka 97 a było 104, -7cm
talia 85cm bez zmian
biodra 98cm -wcześniej nie wiem jakim cudem ale nie mierzyłam
udo 55 a było 61 -6cm

oczywiście na pewno nie są to idealne pomiary, trudno utrafić w te same miejsca za każdym razem, także na to też biorę poprawkę,
wizualnie na pewno widzę różnicę w biuście, minimalnie w boczkach-szczególnie w okolicy tylnej, uda wychodzi że coś zeszło a ja mam wrażenie, ze przez o wiele twardsze czworogłowe jest nabite



Zmieniony przez - skeni w dniu 2010-11-29 11:42:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
majac wiecej tluszczu bedziesz mniej glodna. Mozesz sobie zakasic jakas karkowka czy czyms w tym rodzaju
Bedziesz miala ok 70g tluszczu w sumie to dobra ilosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
ok-to od jutra znów schodzę z węglami!
mam nadzieję, ze będę mniej głodna

co 4 dni mam wysokie węgle-tu trzymać się tych tłuszczy głownie ,i białka, czy po prostu pamiętać o normie tłuszczy a węgli robić tyle aby było do tych 2,2g max?

cały czas w takim razie na podstawowym zapotrzebowaniu ok 1700kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tluszcze i bialko zostaw takie same caly czas, tylko manweruj weglami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ułożenie planu.

Następny temat

FBW pomoc

WHEY premium