SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BlueberryGirl - pytania dietetyczne

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 156786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Już tego nie chciałam pisać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14679 Napisanych postów 53206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400782
Przecież ten temat to i tak śmietnik, więc co za różnica czy pytania Blue, czy kogoś innego
3

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76084 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755107
Ważne, że dziewczyna trenuje i stara się coś zrobić ze swoim odżywianiem. Cierpliwy i kamień ugotuje. Jak to mawia Mario
2

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 119 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 46825
blue, jestes dziewczyna a w tej wstawionej diecie taka mala inwencja tworcza ze hej,
warzyw nie widac, jak to ma byc zdrowa dieta to skorzystaj z warzywnej palety kolorow, salatki z pora, marchwi i innych,
jak patrze na jadlospis to w glowie mam dwa slowa - suche to,
kolacja to taka spartanska, na ten chleb to bym dal paste z awokado a z kurczakiem to salatke cezar czy jakos tak to sie zwalo, mysle ze bardziej przystepna forma,
sniadanie probuje polaczyc w glowie ale mi nie wychodzi (moze to ta godzina:p),
gdybys bywala glodna (cos tam wczesniej wspominalas apropo ktoregos z posilkow) to poczytaj o indeksie sytosci, niektore produkty lepiej "zapychaja" niz inne


Zmieniony przez - masswarrior88 w dniu 3/9/2018 3:24:18 AM

'Peace, Love & Muscles' ©Victor Costa, 'pillow scream' ©Scooby1961, 'Get it done' ©Kai Greene

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14679 Napisanych postów 53206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400782
Tak i na tym kamieniu nawet drzewko wyrośnie, tylko powoli
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17487
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Załóż swój temat, a nie wchodzisz z ,,buciorami'' do czyjegoś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
masswarrior88
blue, jestes dziewczyna a w tej wstawionej diecie taka mala inwencja tworcza ze hej,
warzyw nie widac, jak to ma byc zdrowa dieta to skorzystaj z warzywnej palety kolorow, salatki z pora, marchwi i innych,
jak patrze na jadlospis to w glowie mam dwa slowa - suche to,
kolacja to taka spartanska, na ten chleb to bym dal paste z awokado a z kurczakiem to salatke cezar czy jakos tak to sie zwalo, mysle ze bardziej przystepna forma,
sniadanie probuje polaczyc w glowie ale mi nie wychodzi (moze to ta godzina:p),
gdybys bywala glodna (cos tam wczesniej wspominalas apropo ktoregos z posilkow) to poczytaj o indeksie sytosci, niektore produkty lepiej "zapychaja" niz inne



Jem sporo warzyw, tylko ich tutaj nie uwzględniłam, ale np do obiadu mam zawsze osobny pełen talerzyk warzyw Kolacja wygląda u mnie tak, że mam na talerzu gotowanego kurczaka, chleb skropiony oliwą i warzywka A śniadanie to owsianka

P.S Wiem, że jestem męcząca z tymi wszystkimi pytaniami dotyczącymi odżywiania, ale po prostu potrzebuje się poradzić, a trochę się w tym wszystkim pogubiłam, bo chcę zmienić swoje odżywianie dotychczasowe, a nie wiem za bardzo jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Powinnaś już to raczej wiedzieć po 87 stronach

Za dużo kombinujesz po prostu. Przestań patrzeć na mody dietetyczne.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-03-10 14:53:19
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
I tak mam ciągle mnóstwo pytań Wiem, że za bardzo sugeruję się innymi, patrzę na to co jedzą, tylko po prostu nie wiem, jak mądrze rozplanować swoje odżywianie, żeby nie ucierpiała na tym sylwetka
Jem teraz więcej węglowodanów ciągu dnia i nie wiem, czy nie podwyższyłam ich za bardzo i za szybko. Wcześniej nie jadłam ich w śniadaniu, a teraz je mam w tym posiłku, teraz mam je w każdym posiłku. Zastanawiam się, czy dobrze robię, że jem owsiankę/jaglankę na śniadanie, czy może jednak powinnam zostawić ją na drugie śniadanie (tak jak wcześniej) bo często moje drugie śniadanie jest jednocześnie moim posiłkiem potreningowym. Więc teraz mam problem co zjeść po treningu, skoro płatki jem na śniadanie przed treningiem.
I też zastanawiam się, czy zostawić węglowodany w śniadaniu w dni nietreningowe, czy może lepiej nie i jeść wtedy śniadania białkowo-tłuszczowe, czy zmniejszyć ich ilość w ciągu dnia. Wiem - ja to mam problemy...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chleb żytni - Lidl

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny, 96kg

WHEY premium