SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BlueberryGirl - pytania dietetyczne

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 156017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
Wiem, że to nie jest odpowiedni dział, ale zależy mi na szybkiej odpowiedzi, a nie dostałam jej w innym dziale, dlatego zamieszczam tutaj moje pytanie
Trenuję nogi i pośladki 2 razy w tygodniu. Chciałabym dołożyć 3 raz, ale łącząc plecy z pośladkami - czy to jest dobra opcja? I ile dni przerwy powinno być pomiędzy treningami nóg i pośladków i pleców z pośladkami? W treningu nóg i pośladków to wiadomo skupiam się tylko na tych partiach, a w treningu pleców z pośladkami chciałabym dołożyć 3-4 ćwiczenia na pośladki do treningu pleców.
Bo chodzi o to, że w tym tygodniu wyjątkowo będę trenowała 5 razy w tygodniu (bo tak to trenuję 4 razy), bo w przyszłym tygodniu będę w stanie tylko 3 razy zrobić trening, dlatego myślałam, żeby trening z następnego tygodnia (czyli trening pupy) przełożyć na ten tydzień ("odrobić" go w tym tygodniu) dlatego wyjdą mi 3 treningi pupy w tym tygodniu - jak myślicie to jest dobry pomysł czy jakoś inaczej lepiej to sobie rozplanować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75946 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754360
Skoro ma Ci wypaść trening, to nie widzę problemu w tym, aby zrobić go wcześniej. Kwestia tego, żeby mięśnie miały odpowiednią regenerację.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
A to mogę połączyć plecy z 3-4 ćwiczeniami na pośladki? Jeżeli w czwartek robię trening nóg i pośladków a w sobotę zrobiłabym plecy z pośladkami to byłoby dobrze czy za krótka przerwa pomiędzy treningami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75946 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754360
Wiele zależy od tego jak te treningi dokładnie wyglądają. Łączyć możesz. Zrobić można np. jeden dzień mocniejszy a inny lżejszy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
Czyli jak zrobię lżejszy trening pupy w sobotę (dołączę do treningu pleców 4 ćwiczenia na pupę), dzisiaj miałam mocniejszy trening nóg i pośladków to będzie ok i nie doprowadzę do zniszczenia mięśni, mimo że robię tylko jeden dzień przerwy od ćwiczeń na pośladki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 119 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 46825
mięsień to w sumie zawsze się niszczy, to czy będzie wystarczająca przerwa między treningami na odpoczynek to już chyba zbyt indywidualna sprawa, musisz przetestować, jeśli będziesz zajechana jak koń po westernie po tak ułożonych treningach to będzie sygnał, że może jest tego za gęsto w tygodniu
ciężko zaprognozować, może masz taką regenerację, że nie będzie z tym żadnych problemów

'Peace, Love & Muscles' ©Victor Costa, 'pillow scream' ©Scooby1961, 'Get it done' ©Kai Greene

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75946 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754360
Być może nie doprowadzić. Niestety tego nie jestem w stanie stwierdzić. Myślę, że możesz próbować.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
Potrzebuję porady. Czy dwa jajka na śniadanie białkowo-tłuszczowe to za mało (np. sadzone usmażone na oleju kokosowym/maśle)? Jak sądzicie, czy powinnam coś jeszcze do tego dodać? Jeśli tak, to co na przykład?


Zmieniony przez - BlueberryGirl w dniu 2017-04-22 21:53:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
A skąd możemy wiedzieć? Liczy się bilans kcal dobowy, bądz tygodniowy. Czasem jem dwa jajka a czasem trzy

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 226 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5753
BlueberryGirl
Potrzebuję porady. Czy dwa jajka na śniadanie białkowo-tłuszczowe to za mało (np. sadzone usmażone na oleju kokosowym/maśle)? Jak sądzicie, czy powinnam coś jeszcze do tego dodać? Jeśli tak, to co na przykład?



Zmieniony przez - BlueberryGirl w dniu 2017-04-22 21:53:44


Watpie, aby ktos z tutejszych byl jasnowidzem. Podobne pytanie zadalas jak sie nie myle na pierwszej stronie. Liczy sie calosc per dobe plus pytania odnosnie treningu nie w tym dziale.

Wyczuwam lekka desperacje
1

Trzeba cos robic

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chleb żytni - Lidl

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny, 96kg

WHEY premium