SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BlueberryGirl - pytania dietetyczne

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 156066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Na początek dajesz lekką nadwyżkę. Kalorie zwiększasz w momencie zastoju, a dodaje się zazwyczaj z węgli i tłuszczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
A jeszcze tak z ciekawości się dopytam, dlaczego z węgli lub tłuszczy a nie z białka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Bo wysoka podaż białka może utrudniać przyrost masy mięsniowej. Pytasz o elementarnie elementarne rzeczy, zamiast sama trochę poszperać na forum

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Bo białka pewnie masz juz dostatek.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53180 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400644
Poza tym białko to budulec, a nie makroelement energetyczny.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
Bardzo zależy mi na przytyciu, dużo osób mi mówi, że jestem za chuda. Trenuje na siłowni, jem sporo, ale jestem taka chuda jak byłam A właśnie chciałabym poprawić m.in. pupę poprzez przytycie, ale z drugiej strony najbardziej obawiam się tego, że zaleje mnie na brzuchu.

Jeszcze mam takie pytanie: jak powinno się dobierać ćwiczenia w supersetach? Moglibyście podać przykładowe supersety w treningu na nogi i pupę


Zmieniony przez - BlueberryGirl w dniu 2017-03-28 22:14:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
O trening dobrze byś pytała w dziale treningu.

A skoro jadasz "sporo" to moze jednak za mało...kobiety często mówią "jadam sporo" a wychodzi z tego z warzywami 1500kcal..
Ponadto z tego co ja pamiętam, to Ty miałaś jakiś problem z hormonami, dobrze kojarzę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Istotne jest to jak zmieniają się obwody ciała. Kontrolujesz to?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
blue_hope
Ponadto z tego co ja pamiętam, to Ty miałaś jakiś problem z hormonami, dobrze kojarzę?


Tak, dobrze kojarzysz - mam problemy z miesiączką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
domer
Istotne jest to jak zmieniają się obwody ciała. Kontrolujesz to?


Nie, w zasadzie nie sprawdzałam obwodów - faktycznie chyba powinnam zacząć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chleb żytni - Lidl

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny, 96kg

WHEY premium