SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BlueberryGirl - pytania dietetyczne

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 156111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
I takie i takie, kasze, ryże, owoce, warzywa.
Jak Ci pasuje i jak wchodzi w bilans.

W zależności do tego jaka to ma być potrawa, omlet, placki jakieś, czy normalnie obiadowe danie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
zależy też czas od śniadania do treningu, bo owisane będą np cieżkostrawne w tym przyapdku.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
A gdybym sobie zrobiła taki koktajl z płatków owsianych, trochę truskawek, odżywki i orzechów to będzie to lżej strawne, skoro będę to miała w postaci płynnej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
19 czerwca 2017 r. było Ci niedobrze po koktajlu. W lipcu ten sam koktajl będzie lepszy?
2

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
deja vu
19 czerwca 2017 r. było Ci niedobrze po koktajlu. W lipcu ten sam koktajl będzie lepszy?


Przecież nie będzie ten sam, poprzedni koktajl był tylko z owoców, a ten byłby z płatkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Znów wracamy na temat śniadania? serio?

Chyba bardziej nie da się wyczerpać tematu. :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
BlueberryGirl
deja vu
19 czerwca 2017 r. było Ci niedobrze po koktajlu. W lipcu ten sam koktajl będzie lepszy?


Przecież nie będzie ten sam, poprzedni koktajl był tylko z owoców, a ten byłby z płatkami


Poddaję się

Niedobrze Ci po koktajlu? Dołóżmy do niego cieżkostrawnych owsianych! I ma być lepiej?

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
deja vu
BlueberryGirl
deja vu
19 czerwca 2017 r. było Ci niedobrze po koktajlu. W lipcu ten sam koktajl będzie lepszy?


Przecież nie będzie ten sam, poprzedni koktajl był tylko z owoców, a ten byłby z płatkami


Poddaję się

Niedobrze Ci po koktajlu? Dołóżmy do niego cieżkostrawnych owsianych! I ma być lepiej?


To ja już nie wiem... To co według Ciebie powinnam zjeść na śniadanie przed treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
My też nie wiemy zjedz to po czym się dobrze czujesz i po czym Ci się dobrze trenuje.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
Ile dziennie można zjeść jajek, aby sobie nie zaszkodzić?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chleb żytni - Lidl

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny, 96kg

WHEY premium