SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Alainaaa/blog treningowy/redukcja, nowy etap s.19"

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41200

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Stres zawsze negatywnie wpływa na organizm, aby go jak najmniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
kurde, az warto zagladac na te zdjecia jedzonka !

glodny sie zrobilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2818
z moich ostatnich odkryć przepisowych :

- omlet owsiankowy z ananasem i polewą ze zmiksowanych truskawek





- omlet owsiankowy ze startymi jabłkami





- omlet jajeczny z żółtym serem i kiełbasą salami





( białka oddzielamy od żółtek, z białek z odrobiną soli ubijamy pianę, dodajemy do żółtek z odrobiną pieprzu, mieszamy dodając łyżkę mąki, dodajemy posiekany szczypiorem i wylewamy na rozgrzaną na patelni oliwę. Jak już trochę się podsmaży z jednej strony to układamy na tym żółty ser i salami. pod koniec przewracamy na druga stronę i po chwili jest gotowe. Można eksperymentować z dodatkami.) Niektórzy twierdzą, że całkiem pizzowy ten omlet .









Zmieniony przez - Alainaaa w dniu 2010-04-17 15:10:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
twoje posiłki wyglądają genialnie :D dopiero jadłam ale na widok zdjęć chętnie bym wszystko zjadła :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388
Alainaaa wspaniałe przepisy Będę podglądała i chętnie sama spróbuję tych smakołyków Gratuluję osiągnięć w redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
sporo czasu pewno w kuchni co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2818
adzik123: nie zawsze, niektóre z tych przepisów są dziecinnie proste lub mają podobną podstawę . Więcej czasu spędzałam jak się trzymałam ściśle warunków konkursu .
blondusia , Ann : chętnie będę Was gościła i kusiła co jakiś czas nowymi zdjęciami i przepisami



28 kwietnia 2010r.

Ćwiczę regularnie, odżywiam się "po swojemu". Efekty przychodzą. Powoli ale są. Jak wytrwam jeszcze tydzień w moim rygorze dietowo-treningowym to wrzucę rozpiski. Trzymajcie kciuki .

Dzień zapowiadał się deszczowo, ponuro i nijako i piosenka na dobry dzień jakoś fałszywie brzmiała rano a tu takie pozytywy: znalazłam sobie partnera treningowego. Póki co jesteśmy umówieni na wspólne treningi od maja i zobaczymy co z tego wyniknie ale już się na nie cieszę . Rzeczywiście dziś jest dobry dzień .







Zmieniony przez - Alainaaa w dniu 2010-04-28 13:25:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2818
No i się zaczęło z moim towarzyszem aerobowym: od wtorku 4 maja zaczęliśmy wspólne aeroby (bladym świtem bo od 7:30).



4 maja 2010r.

aeroby (razem 66min):


21min marszobiegu
45min rower stacjonarny




6 maja 2010r.

siłowy (klatka, nogi, bic, tric, barki)
aeroby (60min marszobieg, choć więcej było tego marszu)



7 maja 2010r.

8 okrążeń stadionu biegiem przeplatanym marszem (tu z kolei było więcej biegu niż marszu)
kilka ćwiczeń na plecy




10 maja 2010r.


aeroby (w sumie 50min)

40min marszu 6%, średnio 6,3km/h
stepper 10min poziom 7





11 maja 2010r.


aero na czczo-> 30min marszu 7%, 6,3km/h


Spociłam się jak świnia. W sumie szybki marsz daje chyba lepsze rezultaty jeśli chodzi o podniesienie temperatury mojego ciała.
Ogólne wrażenia ok, jednak nie mogę robić aero na czczo, jakoś niefajnie się wtedy czuje.



12 maja 2010r.

świński trucht (albo raczej marsz) nad jeziorkiem. Nie wiem ile trwał. W nagrodę napiłam się wody. Chyba nie nadaję się na towarzystwo do biegania :-/.

Zmieniony przez - Alainaaa w dniu 2010-05-12 19:28:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 772 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42079
Nadajesz się, tylko się wykręcasz od treningu !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2818
Gubrin : no przecież nie odmówiłam Ci towarzystwa :P i ile mogłam to biegłam

14 maja 2010r.


Wczoraj, z racji tego, że przyszła burza, bieganie nad jeziorkiem nie doszło do skutku.

Dziś za to aeroby na czczo: 50min bieżnia, średnio 7,3%, 411kcal




Zmieniony przez - Alainaaa w dniu 2010-05-14 11:05:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dwa pytania odnośnie klatki

Następny temat

Wyciskanie sztangielek a wyciskanie sztangi.

WHEY premium