SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Alainaaa/blog treningowy/redukcja, nowy etap s.19"

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2818
wrong : w niektórych siłowniach mają specjalną wagę, która robi również analizę składu ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
aha, to musze w Pure spytac, bo ciekawa jestem ile fatu mam w nogach

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2818
wrong: jak juz sprawdzisz to nie pokazuj obliques bo nam się cała rozdygocze

Zmieniony przez - Alainaaa w dniu 2010-05-18 12:40:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
albo kaze mi 100 burpees robic

Zmieniony przez - wrong w dniu 2010-05-18 12:43:10

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2818
wrong: e tam, pewnie miała na myśli swoją analizę, może ma kiepskie wyniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no takie urzadzenie pokazuje mi 20%BF jakby ktos chcial wierzyc w to co pokazuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2818
obliques: serio, serio? no ja właśnie od wczoraj próbuję komuś udowodnić że ma mniej tłuszczu niż mu to coś pokazało a ten mi nie wierzy

Zmieniony przez - Alainaaa w dniu 2010-05-18 13:31:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
serio, mi nie drukowali wiec nie udowodnie, ale poszłam z ciekawości jak w aptece robili i pani z cala powaga powiedziała ze mam prawidłowe BMI
Tzn to, ze poniżej pewnych ilosci tłuszczu te urządzenia głupieją, to jest znane u mężczyzn poniżej 10% u kobiet pewnie poniżej 20% - trudno powiedzieć dokładnie, ale to jest fakt. Nawet pokazywali gdzies jednego przed zawodami z 4%BF - wiecie ohyda, zyly na twarzy co mu miernik impedancji pokazał 18%BF
Jak to wygląda w innych zakresach... trudno powiedzieć, czasami warto porownac sie ze zdjęciami osób o danym poziomie tluszczu- zreszta i tak wazny jest wynik ogolny, faktem jest natomiast ze toto mierzy stopień nawodnienia przyjmując wodę jako mięśnie wiec opuchnięta osoba będzie bardziej "umięśniona" od osoby suchej, dlatego by to było dokładnym wyznacznikiem zmian, warto zadbać by mierzyć sie zawsze w tych samych warunkach, czyli tym samym czasie cyklu, porze dnia i ilości ruchu wykonanej przed pomiarem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
W takim razie jednak rezygnuje z pomiaru ta waga, bo mozliwe, ze bym zobaczyla 30%, zamiast 22

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dwa pytania odnośnie klatki

Następny temat

Wyciskanie sztangielek a wyciskanie sztangi.

WHEY premium