SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z AEROBÓW NA SIŁOWE

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 40356

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Tym, ze wcale nie jestemy tu anonimowe laska

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 370 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2427
Dzisiaj miska miała być bez żenuy, ale odsypiałam zarwane noce i śniadanie zjadłam dopiero o 16 Jutro będzie NORMALNY dzień. W bieliźnie.

Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier**lać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
dawaj te fotky

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 370 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2427
Postanowiłam jednak iść za radą 4nn, dotarła do mnie prawda, obudziłam się obiektywną oceną na temat moich wczorajszych fot.





Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier**lać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
teraz to aż wstyd będzie mi wstawić swoje u mnie tak ładnie to nie wygląda brawo Majli :) (chociaż na moje to Ty już dobrze wyglądałaś na starcie :P)

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 370 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2427
Szału nie ma doopy nie urywa, to po 6 tygodniach od momentu, gdy organizm przyzwyczaił się do nowej diety. Po 6 MIESIĄCACH to dopiero będziemy się tu prężyć.

Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier**lać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Wiadomo, ze szybciej i wiecej zmian widac,kiedy ma sie gorsza sylwetke startowa. U Ciebie juz na poczatku nie bylo co redukowac, wiec powolutku szlifujesz calosc i bardzo dobrze Ci idzie

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Majli Ty krzywa jesteś, robisz coś w tym kierunku?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 370 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2427
Że łapy? Czy postawa? Nie robię, poradź proszę!

***
Ej dzisiaj miałam tą raz-na-miesiac-dyspensę i kurde mimo, że wyżłopałam pół butelki czerwonego wytrawnego = 375 ml, to mam kcal na dzisiaj 1300 coś ;/ facet wyszedł właśnie ode mnie, mam zamiar położyć się spać... W południe byłam na siłowni, zastanawiam się czy oyebać jakiegoś pstrąga z lodówki, czy dać sobie spokój.

Trening taki sam jak ostatnio, tylko na bic i barki wrzuciłam więcej...

Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier**lać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Kręgosłup, zobacz na zdjęciu przejdź się do dobrego fizjo.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w diecie/ treningu

Następny temat

Trening siłowy dla początkującej Lady :-)

WHEY premium