SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z AEROBÓW NA SIŁOWE

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 40364

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Wiesz... dopóki jej nie posłodzisz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 370 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2427
Oglądałam sobie odżywki białkowe i wygrzebałam jakąś, która na 100 gram ma:
kcal:360 B:17 T:1,3 W:68,7

To jaki jest sens to spożywać, skoro to same węgle?




Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier**lać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 816 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25473
To, co wygrzebałaś to chyba odżywka na masę Generalnie, wydaje mi sie, jak na 100 g masz cos kolo 12-14 g węgli (tak ma BSN czerwona pucha) to nie ma tragedii, ale w białkowej chyba powinno przeważać białko imo. Ja zamówiłam sobie Treca ciastkowego wczoraj. Miałam też vitafit waniliowy i bananowy i gdyby nie to, że chciałam nowego smaku, to znów bym zamówiła Wywalaj cukier! Bo Ci w dupę nakopię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2329
mam problem :D Zjadłam dzisiaj już dużo białka
o jak ja bym chciała mieć taki problem, bo jem za mało białka i nie wiem czym je dobijać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Majli
To jaki jest sens to spożywać, skoro to same węgle



A jaki jest sens wpyerdalania dziennie 20g najczystszych węglowodanów w postaci białego cukru?

Koleżanko, nie zaprzątaj sobie główki odżywkami dopóki nie nauczysz się sensownej diety planować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 370 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2427
W tym tygodniu zabrakło w diecie np. łososia. Ale przestałam smażyć na oliwie z oliwek (toxic) i rzuciłam to na normalne zwykłe masło. Czy oprócz nieszczęsnego curku (jak on się w ogóle wkradł, przecież tyle miesięcy go nie było!!!) jest dużo błędów? :( Zakochałam się w płatkach owsianych. Tak je lubię, że właściwie nie kupuję/piekę chleba.

Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier**lać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
No ten cukier to dość regularnie Ci się wkrada, mleko UHT out, zamień je na zwykle, które ma co najmniej 2 % tłuszczu.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jestem za CAŁKOWITYM wypyerdoleniem wszelkiego nabiału. Wtedy sie koleżanka nauczy jeść do porządku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2329
jeśli tak lubisz owsianke a czasem masz ochote na coś słodkiego to polecam omleta z płatków owsianych + cynamon lub owoce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
owsiane fajnie smakuja namoczone przez noc w wodzie a rano do tego zetrzec jablko, dodac oleju kokosowego, lyzche jogurtu i pokrojonego banana, taka ciapka
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w diecie/ treningu

Następny temat

Trening siłowy dla początkującej Lady :-)

WHEY premium