SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z AEROBÓW NA SIŁOWE

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 40349

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 370 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2427
Czytam kilka dzienników, ale nie chcę ich zasmiecać, bo nie mam nic mądrego do powiedzenia.

Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier**lać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 370 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2427
dzisiam

Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier**lać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Majil aby móc powiedzic cos na temat efektywniści diety i treningu trzeba to kontrolowac, co tydzien pomiary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Majli, a tam od razu zaśmiecać. Ja też jeszcze "głupiutka" jestem, ale staram się integrować. Myślę, że dziewczynom, które nam podpowiadają co i jak jest miło, gdy wiedzą, że do nich zaglądamy. My na razie możemy tylko chwalić, więc tym bardziej jest im miło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
MagdaK
My na razie możemy tylko chwalić, więc tym bardziej jest im miło.


Dobre, dobre
Fajnie jest "poznać" dziewczyny, bo się robi bardziej swojsko. Zawsze ktoś wpadnie, pocieszy, opieprzy jak trzeba. Jak w realu

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 370 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2427
N O W I N A * * * S T A Ł S I Ę C U D

Mam okres. Cóż za krótka przerwa, raptem po 2 miesiącach od ostatniego, a nie 3 czy 4 :) No, no!

Tak więc zapomnijcie o pomiarach w najbliższych dnaich <3

Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier**lać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 816 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25473
Wychodzi na to, że na forum jestem jedną z niewielu, którą ta "przyjemnosć" dotyka regularnie co miesiąc

Co do pomiarów - ja robię co 2 tygodnie. Mierząc się co tydzień popadłabym chyba w paranoję No a mierzone co 2 tyogdnie spadki są bardziej "podbudowujące", bo wyraźniejsze

Pozdrawiam!

Zmieniony przez - martaoo4 w dniu 2011-10-22 13:56:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
to gratulacje okresu :) to napewno wielki sukces :)

widzę u Ciebie cukier w misce.. to tak można? :P ja cukru nie tykam od 3 miesięcy :) i raczej dziewczyny tutaj cukru nie pochwalają :)

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 370 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2427
No ostatnio sobie pozwoliłam, ale w taki sposób, żeby węgle mi się zgadzały. Na co dzień go nie jadam, należę do uzależnionych od dennego słodzika złamasów, ale kiedy robię naleśniki...

3 ubite białka
1 żółtko
szczypta soli
3 zmielone łyżki płatków owsianych

Dodaję łyżeczkę cukru, zamiast słodzika, a do 2 żółtek które mi zostają... jeszcze 2 łyżeczki i mam deser :>

Naszło mnie tak być maybe przed okresem właśnie... I tak 3 dzień z koglem-moglem na śniadanie.

Tak na marginesie, czy istnieją jakieś patelnie, które NAPRAWDĘ nie wymagają tłuszczu? Teflon się przypala i tak i tak, ceramiczne również. Jestem fanką naleśników, praktykowałam nawet dukanowskie (srukanowskie ku*wa) z samych jajek w mikrofali :)

postanowiłam, że zacznę i do Was pisać, ale tylko w momencie kiedy będe naprawdę miała cokolwiek przyddatnego do powiedzenia ;D

Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier**lać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
to nie lepiej zamiast cukru pokryc tego nalesnika startym jablkiem? a do nalesniko placuszkow dodac jeszcze cynamonu :) i bedzie duzo zdrowsze niz z cukrem :)
mi teflon nic nie przypala.. bardziej juz ceramiczna raz zjarala placuchy owsiane

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w diecie/ treningu

Następny temat

Trening siłowy dla początkującej Lady :-)

WHEY premium