SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z AEROBÓW NA SIŁOWE

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 40361

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Majli, powinnaś mi dziękować, bo moje słowa przywołały Martuccę. Naraziłam się na bana, ale póki co jestem z Tobą.
A z pakerni nie musisz wychodzić ostatnia, grunt to żebyś ledwie wyszła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 370 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2427
No dzisiaj na drżacych nogach spieprzałam, bo jakiś typek się na mnie czaił. Przylazł 3 godziny przede mną i wszystkich o mnie pytał, a później sadził teksty, że "z gracją robię plecy"... Damn

However wyszłam ostatnia.


ROZGRZEWKA: 10 minut rower

TRENING:
-KLATA (sztanga leżąc) 10x20 / 10x22,5 / 7x25 / 4x27,5
-PLECY (drążek górny siedząc wychylona) 10x15 / 10x20 / 8x25 / 10x25
-BARKI (sztangielki bokiem) 10x2+2 / 10x3+3 / 10x3+3 / 7x4+4
-TRICEPS (francuskie małą sztangą) 10x5 / 10x8 / 10x8 / 10x8
-BICEPS (sztangielki stojąc) 10x3+3 / 10x4+4 / 10x4+4 / 10x4+4
-4GŁOWY+POŚLADKOWY (przysiad ze sztangą) 10x20 / 10x22,5 / 10x25 / 10x27,5
-DWUGŁOWY (maszyna leżąc) 10x17 / 10x20 / 10x25 / 8x27
-PRZYWODZICIEL (maszyna siedząc) 10x73 / 10x76 / 10x80 / 10x83 PROGRESS
-ŁYDKI (wspięcia na palce) 20 / 27 / 30
-BRZUCH (unoszenie nóg leżąc) 15 / 17 / 20

AEROBY: 5 minut rower tempem super hiper żwawym, bo już machali mi kluczami przed nosem...

UWAGI:
Żeby nie marnować czasu (bo widziałam, że Szefowe komuś pocisnęły, że jeśli spędza 2 godziny na siłowni to się szlaja między sprzętem, a nie ćwiczy jak SFD przykazalo...) cisnęłam w przerwach ćwiczenia na inne partie. I tak łydki wrzuciłam sobie między serie na klatę. Zaczęły mnie łapać skurcze w palce. Masowanie mi nie pomagało. Cały trening mi dokuczały. Wszystko robiłam ignorując ból :'-(

Ostatnio takie jazdy miałam jak byłam głupia i KAŻDY dzień spędzałam tak:
-godzina aerobiku,
-75 minut na rowerze stacjonarnym,
-godzina na rolkach (na których do tej pory nie umiem jeździć... )

Wtedy wypłukały mi się wszelkie możliwe mikroelementy. Objawy skórne, osłabienie organizmu, choroba, przeziębienie, bla bla bla... No i skurcze. Ale to było, minęło, dotknęło mnie ręką nauki na własnych błędach i nie wróci.


Więc skąd teraz te skurcze? Myślicie, że przez ten mój chory dzień biegania z palcami ściśniętymi szpilkami? Oby... Bo staram się naprawdę dobrze jeść, żeby niczego nie brakowało mojemu organizmowi. Co przejawia się również lepszą cerą. Czas na suple? Aha, mam też bardzo suchą skórę między palcami u rąk. Może to być reakcja na nowy żel pod prysznic, a może być - jak to często u mnie bywało - objaw niedoboru CZEGOŚ. Pomagało mi Centrum, pomagał Falvit. Ten drugi przyjmuję, ale widać coś nie halo...

Zmieniony przez - Majli w dniu 2011-11-28 22:12:46

Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier**lać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 218 Napisanych postów 10099 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66318
na skurcze dorzuc magnez sod i potas magnez polecam taki musujacy forte mi pomagal ew aspargin.

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 816 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25473
Musujące mają w składzie słodziki wszelakie. Miałam podobny objaw po 3 tygodniach Dukana (sic!) - jeden z palców stóp skrzyżował z drugim, bolało jak stopindziesiąt.

Pomidory mają potas - zapodaj sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 370 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2427
Zastanawiam się, czy teraz po prostu nie zasnąć z 1200 kcal na koncie, ale dobra. Zrobię sobie jeszcze kolację i pomedzę nad projektem, bo nie po to dzisiaj moje mięśnie bite batem skakały przez płonące hula-hop, żeby teraz biedne płakały w klatce głodzone z tygrysami chorej psychiki.



Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier**lać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 816 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25473
Majli
nie po to dzisiaj moje mięśnie bite batem skakały przez płonące hula-hop, żeby teraz biedne płakały w klatce głodzone z tygrysami chorej psychiki.



Poetka
Ja też dziś ciskam projekt, z 7 plansz została mi jedna - najgorsza. Przekroje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 370 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2427
Cóż witam w klubie przejściówek
Micha z wczoraj. Położyłam się po 4 spać, o 7 już rozpoczęłam nową miskę, więc nie wiem jak ja dzisiaj się powstrzymam żeby nie jeść więcej


Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier**lać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1139
na skurcze polecam Ci mój ulubiony magnez, uważam, że jest zayebisty: https://sklep.sfd.pl/Hi-Tec_Nutrition_Magnesium_Citrate-opis1336.html
jakąś substancję słodzącą chyba ma w składzie, no ale większość tego typu supli ma, z resztą to śladowa ilość. magnez + witamina b6, ja miałam mega skurcze na całe łydy, budziłam się w nocy i wyłam z bólu, piję go regularnie i jest super. kupowałam go na krakowskiej w vitaminshopie, ale ostatnio jakieś braki mieli, więc chyba lepiej zamawiać przez neta. jak masz zamiar zamówić to ja od razu też dla siebie poproszę
btw może ja dramatyzowałam z tymi kaloriami, ale serio wydaje mi się, że tyle jem w te dni, kiedy z braku czasu nie dojadam. nie liczę michy, ale parę razy z ciekawości sobie policzyłam i wychodziło mi coś około 2300 kcal a raz chyba nawet 2500 ale pewnie nie zawsze aż tyle żrę.

Zmieniony przez - grubachybaryba w dniu 2011-11-30 22:13:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 370 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2427
Póki miska wygląda na zapewniającą zdrowie, a skurcze się nie powtórzą, wstrzymam się z kupnem supli

Zawsze kiedy miałam dużo pracy - nie miałam czasu jeść. Odkąd ćwiczę siłowo, powoli zaczynam dostrzegać, jak organizm domaga się o miskowe bonusy, gdy zarywam noc. Ale trzymam się Jak coś to warzywa.

Misia z dzisiaj. Po oddaniu projektu padłam jak śnięta, więc DT zamiast środę i piątek obejmie czwartek i sobotę (chyba, że dam radę w piątek).

Już tęsknię za siłooownią :'-( Dwa dni bez, to zdecydowanie za dużo. Zapach (potu ) smaru, metalu, do 16:30 Radio Złote Przeboje, a wieczorami francuski rap i niezłe kabarety lokalnych pakerów...

Słonecznikowy ŚWIADOMIE dodałam, bo krewetki lepiej się na nim smaży niż na maśle.

Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier**lać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jej, Majli, jak fajnie się ten Twój dziennik czyta. Jest taki...radosny, nie wiem jak to powiedzieć, ale jak czytam, to mam uśmiech na twarzy. Może to przez ten maszkarą.
Ja zawsze się zastanawiam, kto jest głównym DJ-em ne mojej siłce - muzyka jest róóóżna, dzisiaj MC robiłam do Aqua - Barbie girl i myślałam, że upuszczę sztangę ze śmiechu.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w diecie/ treningu

Następny temat

Trening siłowy dla początkującej Lady :-)

WHEY premium