SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na$ila robi forme na laaatoo

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1060
Witam wszystkie drogie panie bardzo serdecznie!
Przyszła pora i na mnie.. tak więc:

Wiek : 22 lata
Waga : 55 - 57 kg
Wzrost : 158
Obwód w biuście(1) : 80
Obwód pod biustem : 71
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 67
Obwód na wysokości pępka : 77
Obwód bioder (3): 86
Obwód uda w najszerszym miejscu: 52
Obwód łydki : 33
W którym miejscu najszybciej tyjesz : twarz, "boczki", wew, str, ud
W którym miejscu najszybciej chudniesz : biust
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) siłownia 3-4 razy w tygodniu
Co lubisz jeść na śniadanie: owsianka
Co lubisz jeść na obiad : kurczak, ryby
Co jako przekąskę : owoce
Co jako deser : owoce
Ograniczenia żywieniowe : kakao chyba powoduje niechciane wypryski
Stan zdrowia: DYSKOPATIA!
czy regularnie miesiączkujesz: mniej wiecej co 40 dni..
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
czy rodziłaś: nie
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia!! ;D
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Stosowane wcześniej diety : brak

Moje cele:
1. wzmocnić lędźwie i brzuch tak, aby kregoslup wkoncu przestał bolec
2. poprawic estetykę sylwetki
3. rozciagnac co przykurczone bom drewno
4. dobrze technicznie wykonywac cwiczenia w tym squat, ktorego w zyciu nie robilam z powaznym obiazeniem



Trening dla zielonych zakonczony z nastepujacymi obciazeniami:
1. Rozpiętki na maszynie 8x 22,5 25 27,5
2. Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce 8x 10 10 10
3. Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem8x 25 25 30
4. Wyciskanie sztangielek siedząc 8x 8 8 8
5. Prostowanie tułowia na ławeczce nie robilam bo fizjo nie kazal..
6. Uginanie ramion ze sztangielkami (naprzemienne) 8x 6 7 7
7. Prostowanie ramion na wyciągu troche zmodyfikowalam to cwiczenie na prostowanie rak zza glowy 8x 4 5 5
8. Prostowanie nóg siedząc nie robilam bo bolaly mnie przy tym ledzwie a fizjo mowil ze jak cos wywowuje bol to narazie nie robic
9. Uginanie nóg leżąc (robilam siedzac) 8x 30 30 35
10. Przywodziciele na ginekologu 8x 40 40 45
11. Odwodziciele j.w. 8x 40 40 45
12. Wspiecia na palce siedząc (robilam to na maszynie zwanej leg extensor) 8x 80 90 90


UWAGA
Bardzo prosze o ocene sylwetki, myslicie ze da rade wycisnac cos pozytecznego ze mnie? Skonczylam trening dla zielonych i nie wiem co dalej poczac.. Z uwagi na moje asekuracyjne podejscie do kregoslupa jestem troche panikara.


zdjec cos nie moge wstawic bo za duzy format.. moge wyslac na maila



Zmieniony przez - Na$ila w dniu 2013-11-07 16:01:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
No i co za cisza zaległa?
Micha (+ ew trening lub info że DNT) ma być codziennie, a raz w tygodniu tabelka z centymetrami.
Ad 7. Zaczynasz od ręki/nogi słabszej i powtarzasz mocniejszą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wrzuć na serwer zewnętrzny (np.imageshack.com) i podlinkuj linkami bezpośrenimi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1060
Dorzucam dzisiejsze jadło i zdjecia


Przyznam ze ze skomponowaniem miski mam niemaly problem..

















Zmieniony przez - Na$ila w dniu 2013-11-07 16:43:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1060
Nie bylo narazie zadnych rozporzadzen tak wiec zrobilam dzis jeszcze trening dla zielonych:


1. Rozpiętki na maszynie 8x 22,5 25 27,5
2. Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce 8x 10 10 10x10
3. Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem8x 25 25 30
4. Wyciskanie sztangielek siedząc 8x 8 8 8
6. Uginanie ramion ze sztangielkami (naprzemienne) 8x 6 7 7
7. Prostowanie ramion na wyciągu troche zmodyfikowalam to cwiczenie na prostowanie rak zza glowy 8x 4 5 5
8. Prostowanie nóg siedząc nie robilam bo bolaly mnie przy tym ledzwie a fizjo mowil ze jak cos wywowuje bol to narazie nie robic
9. Uginanie nóg leżąc (robilam siedzac) 8x 30 35 35
10. Przywodziciele na ginekologu 8x 40 40 45
11. Odwodziciele j.w. 8x 40 45 45
12. Wspiecia na palce siedząc (robilam to na maszynie zwanej leg extensor) 8x 80 90 90

Po treningu zjadlam posilek nr 3 bo zostal podzielony na dwa i banana.
Ktory trening bedzie najlepszy dla mnie jako kontynuacja? :)


Zmieniony przez - Na$ila w dniu 2013-11-07 22:50:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty bardzo zgrabne dziewczę jesteś Trochę tłuszczyku masz na tyłach, ale patologii nie ma tu żadnej.

Ale tak, Ty musisz więcej jeść, to raz. Diete układaj na ca. 1600kcal, 60g tłuszczu, 110g białka i 150g węglowodanów.

A dwa, nad treningiem to się trzeba zastanowić w związku z Twoją dyskopatią. Z jakiego miasta jesteś?

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-11-07 23:55:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1060
o Matko Chrzestna ! miod na moje oczy i uszy ;)

Jestem z Poznania, jesli chodzi o kregoslup to juz jest znacznie lepiej niz bylo. Wydaje mi sie ze trening silowy zdecydowanie mi pomaga, czasem tylko jak mam gorszy dzien albo nie pilnuje sie i zle siedze to sie odzywa bardziej. Nie robilam prostowania nog na maszynie bo wtedy rzeczywiscie ledzwie sie odzywaly no i fizjo mi nie kazal robic prostowania tulowia na poczatku.
Na chwile obecna jestem troche w kropce bo polubilam silownie ale nie wiem co mi mozna a co nie.. Bardzo dziekuje ze napisalas.. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1060
Jadło na dzis :

Tak sie zastanawiam czy takie sniadanie to moze byc? bo w sumie znikome ilosci bialka tam mam


Milego piatkowego przeddługoweekendowego dnia Wam zycze!!




Zmieniony przez - Na$ila w dniu 2013-11-08 10:17:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Do owsianych możesz dodać 2 jajka, wtedy też tłuszcz podbijesz, dlatego zmniejsz ilość wiorkow kokosowych albo zrezygnuj z nich, bo i tak w śniadaniu masz połowe tłuszczy z całego dnia.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1060
a wiórki to ja taaaaakkkkk luubieeee ;D ale ze to jak takie surowe jajko tam wklepac? bo ja to wkladam do mikrofalowki i sie samo robi
Sprobuje jutro tylko ide do szkoly i mam nadzieje ze niee bedzie rewolucji kibelkowej od rana

Zmieniony przez - Na$ila w dniu 2013-11-08 10:23:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Jak mikrofala, to trochę problem
Ja np. gotując owsiankę w normalny sposób (albo kaszę jaglaną) wrzucam pod koniec rozbełtane jajo i to się ładnie zetnie
Żadnych rewolucji żołądkowych po czymś takim nie mam.
A wiórki możesz jeść tylko daj ich mniej albo mniej orzechów Pokombinuj.

Powodzenia

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5898
hej Na$ila :)
sforcia to jajko jest widoczne takie ścięte w owej kaszy jaglanej? Czy zupełnie niewidoczne?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jesień szara, bura i ponura... przenosimy się do klubu

Następny temat

Pomoc przy doborze ćwiczeń i diecie.

WHEY premium