Jedzonko na dzisiaj :
Dzis wieczorem bedzie trening dla zielonych

wypiske wrzuce pozniej
po drzemce wjechał treniooo
1. Rozpiętki na maszynie 8x 22,5 25 27,5
2. Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce 8x 10 10 10x10
3. Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem8x 25 25 30
4. Wyciskanie sztangielek siedząc 8x 8 8 9
5. Prostowanie tułowia na ławeczce
6. Uginanie ramion ze sztangielkami (naprzemienne) 8x 6 7 7
7. Prostowanie ramion na wyciągu CZYLI prostowanie rak zza glowy 8x 5 5 7x6/ 2x6 + 8x5
8. Prostowanie nóg siedząc
9. Uginanie nóg leżąc (robilam siedzac) maszyne zayyebaaliii
10. Przywodziciele na ginekologu 8x 40 45 50
11. Odwodziciele j.w. 8x 40 45 45
12.
Wspiecia na palce siedząc CZYLI leg extensor 8x 80 90 90
3.za nic w swiecie nie moge zwiekszyc obciazenia..
4. dumna bo dalam rade machnac 9
7. tak wiec okazalo sie ze prawa reka dala rade 7x6 w ostatniej serii a lewa tylko 2 razy i zmienilam na 5 kg..
11. wyraznie czuje posladkowe srednie - dobrze to czy zle?
Uwagi:
Dzis cos mi sie z brzuchem dzieje, wzdety jakis, boli
ale wiecie za co najbardziej lubie to foruum? ze moge sobie WIECZOREM zjesc rybke z chlebkiem bezkarnie
Zmieniony przez - Na$ila w dniu 2013-11-13 22:23:52