SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Władimir Kliczko - David Haye

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2866
No najgorsze w tym wszystkim było TVP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 108 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4074
Bardzo podobał mi się styl walki Davida, ta szybkość i refleks. Szkoda że tak dużo symulował. Myślę że jakby Haye był tak wysoki jak ukrainiec to może by to wygrał. Zastanawiam się czy Vitali dałby radę wygrać z Davidem, byłoby bardzo ciężko. Prawda taka że Adamek nie ma szans z żadnym z braci Kliczko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Adamek ma stalową szczękę? Z całym szacunkiem do Tomka, ale jego stalową szczękę skutecznie zaatakował Grand w końcówce pojedynku, kiedy Tomek zachwiał się na nogach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1686
Przed walką obydwaj zapowiadali nokaut, a tu proszę dosyć asekuracyjna walka z obu stron. Haye zaskoczył pozytywnie swoimi unikami i szybkością (Prawie jak legendarny Roy Jones Jr)
Wszystko wyszło idealnie tylko zabrakło najważniejszego... celnych ciosów. Powinien wykorzystać swoją szybkość bijąc seriami. Moim zdaniem powinien więcej uderzać na korpus. W sumie nie wiedziałem, że Władimir ma tak dobrą kondycje, obydwaj pokazali się dobrze Kliczko wygrał zasłużenie, ale z punktowaniem rzeczywiście przesadzili. No i na końcu przybyli sobie piony.. widok bezcenny Mam nadzieje, że Haye nie zakończy kariery...

"Szybkość to siła"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Haye mnie zaskoczył, pozytywnie oczywiście, myślałem ,że psychicznie się wypali przed walką... Wkuriwało mnie jedynie to przyklękanie do laski panda Davida .


Władimir nie pokazał nic nowego w swoim boksie i utwierdził mnie w przekonaniu ,że już nigdy tego nie zmieni. Prawy ma mocny jak s****ysyn ale za mało nim trafiał Hayea i za mało go urzywał...



David szybkościowo wypadł na prawdę elegancko i brawa dla niego za cały pojedynek! Nie dał dupy i trafił pare razy ładnie Ukraińca.

Klitschko wygrał jednak zasłużenie ale punktacja jednak zbyt wysoka na korzyść Władka. Ciekawe czy jeszcze przyjdą czasy kiedy walki mistrzowskie będziemy oglądali na stojąco i z rozdartym ryjem na maxa... Ehh jak tylko przypomnę sobie chociażby pierwszą wojne Tysona z Holiefieldem.... Teraz o takiej walce można pomarzyć...
Za dwa miesiące góral pokaże czy ma recepte na styl braci Klitschków...

Aaaa jeszcze wielke gratulację za całą organizację i oprawę która była jak zwykle doskonale zrealizowana, wspaniale ogląda się takie rzeczy!!! ( oprawa lepsza niż sam pojedynek )

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Każda walka jest inna, można rozważać co by było gdyby Adamek walczył z Hayem (bo od tego jest forum ) ale według mnie to dwaj wysokiej, podobnej klasy bokserzy (i co ważne nie ma znacznej przewagi fizycznej żadnego z nich) i wszystko zweryfikował by ring.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6661
Bokser.org - critical error

The bigger they come. The harder they fall.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 421 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14744
Adamek szybszy od Haya? Może jeszcze ma cios mocniejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2866
Adamek nie ma stalowej szczęki
Ma szybkie serie ale tylko dlatego ze nie bije ich z pełną siłą
Nie ma nokautującego ciosu
Moim zdaniem mógł wojować ale w półciężkiej.
I jak dla mnie nie da rady z Kliczko wygrać, co nie zmienia,że faktu że będę mu kibicował z całego serca jako polakowi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 108 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4074
Dla mnie dobrze że wygrał Kliczko, ale dla boksu źle. Bracia walki nie stoczą, a z tych niby zawodników konkurencyjnych najlepszy jest chyba Adamek, ale nie oszukujmy się - nie wygra z "Wieżą z Kijowa". Jakby Tomkowi poszło tak dobrze jak Sosnowskiemu to i tak będzie to sukces.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Operacyjny

Następny temat

Manekin zapaśniczy - ćwiczenia , techniki

WHEY premium