SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Władimir Kliczko - David Haye

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1666
Rayach

To jest jego taktyka... Muhammad Ali gadał dużo więcej i robił bardziej denerwujące rzeczy a jest najlepszym ciężkim w historii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
sava9e nie stawiaj na władka! jeżeli jesteś za nim to żebyś się czasem nie zdziwił

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
marny kurs..no średni 1.57 ja mam, no ale gdyby Kliczko wygrał przez decyzję to mam kurs 5.0 więc to już była by kasa niezła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1425
Tygrysekkk

Spoko, rozumiem.. ja nic do niego nie mam i dla mnie, niech wygra lepszy w tej bitwie, ale.. obiecywal nokaut z Walujewem i nie wiadomo co, co tam sie mialo dziac... Wladek jest duzo lepszy od Walujewa. Wiadome ze Haye wlasnie jest w szczycie swojej formy, Ali gadal i wygrywal porzadnie z najlepszymi, pokazywal dobre wojny, a tutaj chyba bedzie na odwrot.Jak juz obiecuje to niech to zrobi, bo przez to traci fanow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6661




The bigger they come. The harder they fall.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1425
hahaha, dobre, dobre :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 89 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2987
Lennox jaki cwaniak, swoją drogą on bardzo Witalija szanuje i powiedziałbym nawet, że często "wchodzi mu w dupę" w swoich wypowiedziach, niby gada, że po 6 rundzie by go znokautował, ale prawda jest taka, że on sam był niesamowicie zaskoczony, jak trudnym rywalem, niewygodnym okazał się Witalij. Bał się rewanżu, bo wiedział, że tym razem Witalij by go pobił. To jego najtrudniejszy rywal w karierze, najbardziej nieprzyjemny, ten niekonwencjonalny styl. Co tam Tyson bez formy, okazał się łatwym celem, Holyfield stawił opór, dał dobrą walkę, ale nikt tak nie zalazł za skórę Lewisowi jak Witek. Nie licząc oczywiście tych niespodzianek z Rahmanem i McCallem, które i tak pomścił Lennox.

So close, no matter how far
Couldn't be much more from the heart
Forever trusting who we are
No, nothing else matters

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Sava9e - nie ma sensu imo. Marny kurs. Chociaż zawsze to jakieś pieniądze:)

Czy ja wiem czy taki slaby, na czysto mam 40 zl za kazda 100 postawiona na wygrana Wlada na bet-at-home.

T-Rieper tez mysle ze Lennoxa najtrudniejszym rywalem byl Witek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Nie ma co o tym gadać, wygrał zasłużenie, był past prime i bardzo dobrze że nie dał rewanżu. Trzeba wiedzieć kiedy zejść niepokonanym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6661
Święta racja Dremor.

Ja z kolei śledząc karierę Lennoxa, jestem przekonany,że jego najtrudniejszym rywalem był Ray Mercer.

Na filmiku widać,że się Panowie lubią.

Zmieniony przez - Kotaro w dniu 2011-07-01 21:15:33

The bigger they come. The harder they fall.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Operacyjny

Następny temat

Manekin zapaśniczy - ćwiczenia , techniki

WHEY premium