SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Władimir Kliczko - David Haye

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Jestem dokładnie takiego samego zdania jak Cezi, dopóki nie zobaczę obu delikwentów na ringu do póty w to nie uwierzę!

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Solis pokona Witalija,Haye Władymira i dojdzie do walki unifikacyjnej i rewanżu za amatorkę HAYE VS SOLIS.

Ostatnio była ciekawa walka w koguciej,faworyci wg bukmacherów rozkładali się podobnie jak Haye vs Klitschko (1,60 na Włada 2,20 na Haye'a coś podobnego z Donaire vs Montiel).

Ale ciężkim nokautem wygrał nieznaczny faworyt Donaire...Był lepszy,lepsze doświadczenie i boks i to szybciutko.

Podobnie jest z Władymirem...Z tym,że ta szczęka.

Obawiam sie jednak nudnego spektaklu,Haye będzie uciekał itp.

Nie oszukujmy się Haye jest bokserem o o wiele gorszych umiejętnościach od Władymira (umiejętności bokserskie) więc na pewno nie wyboksuje Władymira.Ale jest o wiele bardziej ofensywny,więc musi pójść na żywioł.

Haye będzie głupi jak będzie chciał boksować z Władymirem,bo Władymir,to nie Wałujew.Musi znokautować,rzucić się na Władymira,ale jak rzuca się do ataku,to są luki i dobry zawodnik moze to wykorzystać.Z drugiej strony,dynamika Haye i szczęka Władymira,prawidłowość przyjmowania bomb....

Generalnie coś czuję,że Władymir szybko znokautuję Hayemakera...

Ale,to walka ryzykowna ! Nie zdziwiłbym się jakby Haye wygrał ! Ale coś mi podpowiada,że Włado wygra.

Władymir vs Haye TKO 2 albo 3 dla Władymira...Władymir jak jest wkur.... To Austina i Jeffersona wykończył TKO 2...Wyzywali Go przed walką i kaplica w walce.





Jeżeli naprawdę Witalij i Władymir dadzą dupy z następnymi rywalami,to naprawdę,bardzo źle zostaną zapamiętani.

60/40 Włado

Myślę,że walka nie potrwa długo...

PS.Rzeczywiście zaczynam sobie przypominać co myślałem o Hayemakerze przed tymi cyrkami na lotniskach z Kliczkami i antywalką z Wałujewem.

I jak wielu widziałem w nim gościa co może zagrozić Kliczkom.
Owszem-może.To walka z ryzykiem,ale gdybym musiał stawiać-koniecznie na kogoś z nożem na gardle,to na Władymira.


Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2011-03-06 18:11:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
KLICZKO I HAYE POTWIERDZAJĄ: WALKA 26 CZERWCA LUB 2 LIPCA

To, co jeszcze kilka dni temu wydawało się mało realne, dziś stało się faktem. Mistrzowie świata w wadze ciężkiej Władimir Kliczko (55-3, 49 KO) oraz David Haye (25-1, 23 KO) oznajmili, że osiągnęli porozumienie odnośnie walki unifikacyjnej. Jak poinformował menedżer Kliczki Bernd Boente, pojedynek odbędzie się 25 czerwca lub 2 lipca w Niemczech, na piłkarskim stadionie Borussii w Dortmundzie bądź obiekcie Schalke 04 w Gelsenkirchen.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że w końcu zdołaliśmy dojść do porozumienia - powiedział 34-letni Kliczko, czempion federacji IBF, IBO i WBO. Jego przeciwnik, 30-letni mistrz organizacji WBA, dodaje. - Wszystkie warunki są ustalone, to uczciwa umowa i podział dochodów będzie wynosił 50-50. Tego chcieli oni i tego chciałem ja. Nie mogę się doczekać, kiedy znajdę się z Władimirem w ringu. Tak długo czekałem na tę walkę. Odbędzie się ona pod koniec czerwca lub na początku lipca. Przygotujmy się na grzmoty - zapowiada Haye, który już wcześniej poinformował, że pojedynek w obowiązkowej obronie pasa WBA z Rusłanem Czagajewem lub Aleksandrem Powietkinem nie dojdzie na razie do skutku.

W obliczu udanych negocjacji Kliczki z Haye'em, raczej niemożliwe jest, że młodszy z ukraińskich mistrzów świata zmierzy się z Tomaszem Adamkiem (43-1, 28 KO) we wrześniu. Jak przewiduje kontrakt Polaka z Klitschko Management Group, w takiej sytuacji z "Góralem" powienien zmierzyć się Witalij Kliczko (41-2, 38 KO). 39-letni mistrz świata organizacji WBC. Oczywiście jeśli 19 marca w Kolonii "Doktor Żelazna Pięść" nie straci swojego tytułu w starciu z obowiązkowym pretendentem Odlanierem Solisem.

http://www.bokser.org/content/2011/03/06/195914/index.jsp


Jeżeli w to co wierzę,bo mam podstawy sie stanie i będzie sensacja,to Adamek nie zawalczy o pas we Wrześniu...

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2011-03-06 19:30:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7814
uważam że Kliczko robi ze sportowego pkt widzenia duży błąd bo ta walkę przegra pod kilkoma warunkami.
1. Haye podejdzie do tej walki bez smrodu w gaciach
2.haye się nie pogubi w trakcie walki
3. Haye będzie walczył tak jak z wałujewem ograniczając boksowanie do minimum ergo - Władymir szuka haya w ringu obrywając bomby z kontry

haye w normalnym pojedynku nie ma absolutnie szans z siłą i umiejętnościami Kliczki ale Kliczko nie raz pokazał że to co lubi to stopowanie gości rzucających się z pięściami. Z tymi co uciekają mu spod topora miewa problemy i nadziewa się na strzały. No wyjątek to Sanders ale drugiego takiego z kokosowym czerepem zamiast czaszki to trudno znaleźć. o wiele większe szanse miałby z adamkiem ale z adamkiem nie zarobiłby takiej kasy więc całe te mecyje z Chisorą i hayem to po prostu mecyje zwykłego liczykrupy.
Walka bedzie nudna jak niedzielne kazanie plebana kliczko nic go nie trafi a haye pewnie zrobi lepsze wrażenie i trochę wiatru w ringu swoją głupkowatą manierą godną clowna bardziej niż boksera.
Poza tym... to zależy od tego co postanowił haye. jak rzeczywiście idzie na emeryture to nie opłaca się w niego inwestować i nikt mu wygranej nie da a jak już zakontraktował za plecami kilka walk na 2-3 lata to jest szansa że kliczkę zrobią w bambuk bo nigdy kliczko nie będzie dawał telewizjom tyle co brytyjczyk nie mówiąc już o Amerykaninie których przeciez już w tym sporcie prawie nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2298
Jeśli do tej walki dojdzie, podkreślam jeśli... to Władymir wyjdzie cholernie zmotywowany i po prostu zgwałci Haye, będzie chciał to skończyć jak najszybciej, nawet w 1szej rundzie. Obaj mają szklanki, ale nie mam wątpliwości co do tego czyja gęba pęknie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Hehe einwunder ma trochę racji w sumie.

Przyczyna dlaczego Harrison nie zadawał ciosów Hayemakerowi na początku walki,to ,to,że Haye po wyprowadzonym ciosie od razu skontrowałby Harrisona,Haye ma niezły refleks,doskoki i dynamikę.

Ale powtarzam,Haye musi o wiele więcej pokazać niż z Wałujewem czy Harriosonem.

Władymir będzie czuł dyskomfort,bo tak jak mówi einwunder,po każdym wyprowadzonym ciosie Haye może doskoczyć i złamać Władymira.

Ale Władymir też ma świetny refleks,może prawym poprawić wchodzącego do środka Hayemakera,widzieliśmy co sie stało gdy Chagaev próbował wejść do środka,od razu prawy Władymira i już mu sie odechciało prawie padł...

Nie oszukujmy się,Haye nie wypyka wogóle Władymira tak jak Wałujewa,nie ta liga,nie te dyszle,może rzeczywiście może walczyć na wstecznym,ale w pewnym momencie musi pójść na całość i skontrować Władymira.

Pykanie jak z Wałujewem nie przejdzie.Było kilku bokserów co walczyło na wstecznym z Władymirem i byli workami treningowymi.Więc w końcu haye będzie musiał zaryzykować,skontrować,zaryzykować kontrę i znokautować.

Może być do tego momentu nudna walka,albo Władymir pójdzie na całość jak z Austinem i nie bedzie się bawił...Ale moze sie nadziać.

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2011-03-06 19:58:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
tak naprawde to bedzie pierwsza poważna walka Haye w ciezkiej

Z waluyewem tylko cios i uciekał

Z Ruizem tez nie polaczył, bo koles jest poprostu słaby

z Harrisonem to w ogole nie byla walka

Mimo ze moim zdaniem Władimir powinien go ubić, to coraz bardziej mi sie wydaje ze Haye ma z nim spore szanse

Kliczko jak ktos go przycisnie to panikuje, zobaczymy jak Haye zachowa sie w ringu z takim rywalem

mimo wszystko wydaje mi sie ze Kiczki swoje walki wygrają,
Solis za gruby, Witalij jest zbyt doświadczony, zeby przegrac,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Nie zgodzę się z tym. Władek potrafił wyjść z cięzkich opresji.
Z Peterem np. Z Sandersem np nie miałby szans niezależnie od swojej postawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Imo obejrzymy gwalt Kliczki na Davidzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1719 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34084
jak wyzej, amen

They are the weakest, however strong, who have no faith in themselves or their own.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Operacyjny

Następny temat

Manekin zapaśniczy - ćwiczenia , techniki

WHEY premium