SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Władimir Kliczko - David Haye

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
Co ty TSEL opowiadasz że nie było fajerwerków? przecież jak Władimir wchodził to były...

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 367 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4674
według mnie bardzo dobra walka obu zawodnikow! i dla mnie nudna nie była! Kliczko pokazał że jest opanowany jak sam s****ysyn i ma głowe na karku! Z kolei Haye szybki bardzo, nie wiedziałem ze az tak dobrze mu pojdzie wg. mnie barzdiej dominował jednak Kliczko, to on trzymał tempo, a jego dominacje(choc nie super widoczne) były przerywane przez Haya sierpami i prostymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 505
Komentarze jakby Haye był wysoki to walka wyglądała by inaczej zostawcie dla siebie..... Jakby Tason miał te 190 a nie 176 to rozwaliłby samego Słonia .... Głupie gadanie JAKBYM.....;/Walka była nudna ale zasłużenie wygrał ją Kliczko ,Haye nic nie pokazał a Kliczko pomimo znowu wygrał w nudny sposób :) Kto ogląda jego walki wie że on tak walczy i skoro Haye sobie z tym nie poradził tzn że po prostu był dużo gorszy


Teraz coś do walki we wrześniu jak pewnie zauważyliście 2 z braci kliczko jest jakieś 2 max 3 cm wyższy od brata Adamek znowu jest niższy słabszy no troszkę wolniejszy od HAYE.Trudno będzie mu cokolwiek zdziałać:) sądzę 8 rudna i adamek leży,to jest mój optymistyczny scenariusz dla ADAMKA

Kiedy człowiek zabije tygrysa, nazywa to sportem, ale jeśli tygrys zabija człowieka, nazywa się to okrucieństwem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
enediktal zgadzam się co do słowa z większością twoich postów na tym wątku. Ale te 3-4 lata wziąłeś sobie z kapelusza. Dobrze ze nie 'doradziłeś' zakończenia kariery np 35 letniemu Foremanowi, Hopkinsowi, czy Holyfieldowi. O Vitalim już nie mówię, bo możesz powiedzieć że on w mniejszym stopniu bazuje na szybkosći, a to ją się traci z wiekiem - i to jest racja.
W dodatku to właśnie przez ostatnie 10-20 lat wydłużyła się mocno możliwa długość kariery boksera, i wszystko wskazuje na to że następne 10-20 lat ta tendencja nie ma powodów się zatrzymać. Nowe metody regeneracji, walki z kontuzjami itd o których nie było mowy jeszcze 10 lat temu .
Dlatego Twój post dający okiem znawcy Hayowi jeszcze 3-4 lata kariery nieco mnie rozśmieszył i stąd mój sarkazm.
Pzdr!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5108
Ja już wiem, że przy typowaniu nie zwracać uwagę na bzdury które mowią pięściarze przed walką :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5108
A swoją drogą oglądałem od początku na niemieckiej telewizji(rtl schweiz) i tam całkiem spoko to zrobili mimo,że prawie nic nie rozumiałem.Wywiady z Tysonem,Lewisem,Foremanem.Puszczali filmiki z Kliczkiem i Hayem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Wład teraz strasznie zjeżdża Haye'a. Nie powinien, bo walką nie zasłużył na to, obił twarz Władkowi a Wład jakby tego nie widział

Niepotrzebne więc gadanie że "Haye po 3 rundzie zrezygnował jak wszyscy", bo tak nie było.

Z drugiej strony Haye sam sobie winien gadaniem przed walką, Wladek musi sie teraz zemścić

Ale tak jak napisałem, za gadanie zasłużył na opieprz, ale za walkę nie.

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2011-07-03 11:23:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Nudna walka bardziej niz mozna bylo sie tego spodziewac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 628
Piszcie co chcecie. Dla mnie powinien byc remis nie lubie ani Hey'a ani Kliczki.. Dla mnie Kliczkowie to smiecie wygrywaja u siebie i tyle ale nic nie pokazali. Poza tym dla mnie zeby chwalic sie ze jest sie mistrzem to trzeba cos pokazac. A z Kliczko mozna wygrac tylko w jeden sposob znokautowac go.. inaczej zawsze bedzie ze jest lepszy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Operacyjny

Następny temat

Manekin zapaśniczy - ćwiczenia , techniki

WHEY premium